Witalność, Zdrowie i Uroda – Wywiad Hotel Miłomłyn Zdrój

dejw.4554

dejw.8996 postSONY DSCkamienśniegwakacje

Wywiad z Panem Tomaszem Brzozowskim – Dyrektorem Hotelu Miłomłyn Zdrój – Medical SPA & Vitality

1. Co wyróżnia Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na tle konkurencji? Dlaczego warto do Państwa przyjechać?

Tomaszem Brzozowski: Tym co nas wyróżnia spośród innych hoteli to wyjątkowe położenie wokół sosnowych lasów i 19 jezior. Istotne są niepowtarzalne walory zdrowotne środowiska, najwyższej klasy czystość powietrza, co pozwala Miłomłynowi ubiegać się o status miejscowości uzdrowiskowej.

Warto podkreślić, że stworzyliśmy doskonałą bazę do prowadzenia zróżnicowanych pobytów. W ich skład wchodzą pobyty o charakterze dietetycznym, wczasy dla osób preferujących aktywny wypoczynek, pobyty SPA. Oddzielną kategorią pobytów, które cieszą się zainteresowaniem gości są  kuracje. Doświadczeni lekarze, szeroki wachlarz zabiegów medycznych pozwala skutecznie leczyć dane dolegliwości. Co ważne wszyscy nasi pracownicy to dyplomowani specjaliści, których profesjonalizm gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Serdeczna postawa personelu hotelu gwarantuje ciepłe przyjęcie, troskę podczas pobytu.

2. Dlaczego hotel można określić jako luksusowy?

Tomaszem Brzozowski: Hotel Miłomłyn Zdrój stworzył bazę, gdzie można skosztować luksusu zabiegów SPA. Odbywają się one w komfortowych gabinetach , w których zapewniamy niepowtarzalną atmosferę i zabiegi wykonywane tylko przez wysokiej klasy specjalistów.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu luksusowych kosmetyków, o sprawdzonym działaniu pielęgnacyjnym.

Patrząc na kategorię luksusu w szerszym ujęciu możemy wliczyć do niej zarówno duży przekrój rodzajów pobytów, wysokie kwalifikacje personelu hotelu, dostępność lekarzy czyli zróżnicowaną ofertę zabiegów.

Dla przykładu nasi gości mają możliwość konsultacji z dietetyczką hotelu, która pomoże wypracować właściwe nawyki żywieniowe, dostarczy rzetelnej wiedzy na temat racjonalnego żywienia wpisującego się w  zdrowy styl życia, który jest główną filozofią i misją Hotelu Miłomłyn Zdrój. Dlatego powstały popularne oferty wczasów odchudzających w oparciu o dietę owocowo-warzywną. Doskonała propozycja zarówno dla osób, które chcą zyskać upragnioną sylwetkę jak i oczyścić organizm z toksyn. Zindywidualizowane podejście do klienta, opieka podczas pobytu, a także kontakt po wyjeździe daje dobre warunki do efektywnego kontynuowania diety w domu i uniknięcia efektów jojo.

Warto wspomnieć, że prócz zabiegów o charakterze Spa mamy w ofercie ponad 100 zabiegów, będących doskonałym sposobem na poprawę kondycji i złagodzenie konkretnych dolegliwości. Szczególną popularnością cieszą się u nas kuracje łagodzące bóle kręgosłupa.

3. Jakie atrakcje SPA&Wellness oferują Państwo gościom?

Tomaszem Brzozowski: Jak już wspomnieliśmy stworzyliśmy dla naszych Gości bogatą bazę zabiegów SPA. Również sprofilowane pobyty SPA dają szansę na wybranie najbardziej optymalnego pod kątem swoich potrzeb pobytu. Pobyty skierowane dla par pozwalają skorzystać nie tylko z zabiegów odpowiednio dobranych , ale również poczuć wyjątkową atmosferę podczas uroczystej kolacji przy świecach i butelce wina. Wyjątkowa bogata oferta restauracji, niepowtarzalne smaki i aromaty, życzliwa obsługa to tylko fragment tego, co zachwyci naszych gości.

Dodatkowo dla naszych gości oddajemy do dyspozycji bez dodatkowych kosztów strefę Aqua Masuria. To tu goście mogą odprężyć się w basenie, jacuzzi, łaźni parowej i saunie suchej. Natomiast dla miłośników aktywności fizycznej przygotowaliśmy siłownię, salę fitness oraz ścieżki Nordic Walking  w urzekających pobliskich lasach.

4. Jakie mają Państwo plany na 2015 rok? Czym zaskoczą Państwo turystów?

Tomaszem Brzozowski: Od początku funkcjonowania hotelu stawialiśmy w centrum potrzeby naszych gości. Dlatego systematycznie wprowadzamy zmiany, które wynikają z pomysłów pracowników hotelu oraz z sugestii naszych Gości, którymi dzielą się z nami podczas rozmów oraz w ankietach. Stąd pomysł np. na zorganizowanie biblioteczki hotelowej, której zbiór pragniemy nieustannie rozszerzać o nowe pozycje książkowe. Wprowadzone niedawno multimedialne wykłady z zakresu dietetyki, kosmetologii, fizjoterapii będą wzbogacane o najnowszą wiedzę z zakresu dziedzin, których dotyczą.  W nadchodzącym 2015 r. nadal planujemy rozwijać ideę kontaktu z kuracjuszami z wczasów odchudzających. Jest to niezbędne z punktu widzenia długofalowego utrzymania pozytywnych efektów stosowania diety i podtrzymywania więzi z gościem hotelu.  Od nowego roku planujemy również podejmować więcej akcji, które służyć mają szeroko pojętemu zdrowemu stylowi życia, który wpisuje się od lat w misję Hotelu Miłomłyn Zdrój.


Informacja o obiekcie:

Hotel Miłomłyn Zdrój – Medical SPA & Vitality

Dane kontaktowe:

adres: ul. Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn
województwo: Warmińsko-mazurskie
telefon: +48 89 642 33 00
fax: +48 89 642 33 25
www:

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

MAZURY ZACHODNIE jesienią i o każdej porze roku.

MAZURY ZACHODNIE jesienią i o każdej porze roku.

Mazury kojarzymy najczęściej z Krainą Wielkich Jezior wraz z jej słynnymi, gwarnymi kurortami. Słabiej natomiast znamy zachodnią część Mazur, mającą zupełnie inne oblicze. Ta sąsiadująca z Warmią i Żuławami Wiślanymi kraina...
Mazury widziane z góry

Mazury widziane z góry

Jeśli woda w jeziorach jest już za zimna na kąpanie, wycieczki po mazurskich lasach zwyczajnie nam się znudziły, a wszystkie zabytki tych terenów zdążyliśmy już obejrzeć pojawia się pytanie :...
Balonem na Mazury

Balonem na Mazury

Człowiek marzył już od dawna, by unieść się w powietrze i patrzeć na świat z góry, a jaki jest piękniejszy teren do podziwiania niż Mazury? Rozległe jeziora przeplatane malowniczymi łąkami...