Walentynki w SPA

898185_salt_sole

947347_spa960116_spa1spa-walentynki

W życiu codziennym, pogoni za pieniądzem – gdy czas nieustannie ucieka nam przez palce, coraz trudniej jest wygospodarować chwilę nie tylko by zwolnić, złapać oddech i samemu odpocząć, ale nawet spędzić czas z ukochaną osobą.

Ten fakt na szczęście nie umknął właścicielom Hoteli Spa, którzy w swojej ofercie przygotowali specjalne pakiety dla zakochanych, dzięki którym możemy odpocząć od zgiełku dużego miasta a jednocześnie cieszyć się towarzystwem ukochanej osoby.

Wybór mamy duży, praktycznie w każdej części Polski znajdziemy hotele oferujące zorganizowany weekend dla dwojga w Spa.

W malowniczym otoczeniu gór Beskidu Śląskiego w paśmie Jaworzyny Krynickiej znajduje się w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego Hotel Klimek**** SPA w Muszynie – Złockiem. Dla swoich klientów ma przygotowany pakiet Walentynkowy, który obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami w komfortowym pokoju, obiadokolację i romantyczną niespodziankę w pokoju. Ponadto przygotuje dla nas romantyczną kolację we dwoje i rozkoszny pobyt w Spa, gdzie będziemy mogli oddać się w ręce masażystów i spędzić romantyczny seans wieczorny w basenie.

Świetnie zorganizowane Walentynki oferuje nam także Hotel Zalesie. Od lat przyciąga turystów malowniczym położeniem wśród lasów i jezior mazurskich. Oferuje nam popyt trzydniowy w romantycznej atmosferze, z kolacją przy świecach oraz energetycznymi zabiegami SPA. W pakiecie mamy także mini kurs masażu relaksacyjnego dla par, dzięki czemu pewien element Spa będziemy mogli przenieść po powrocie w domowe pielesze. Dla zakochanych przygotowano specjalny pakiet walentynkowy obejmujący odprężający zabieg na ciało poprzedzony peelingiem, maska na twarz i nielimitowany dostęp do saun, łaźni i basenów gwarantuje nam odprężenie w towarzystwie ukochanej osoby.

Podobnie Hotel Austeria, również utrzymany na wysokim standardzie, zaprasza do najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska w Ciechocinku. Gwarantuje nam relaks i dobre samopoczucie, a czego więcej pragnąć gdy razem ze swoją drugą połówką uciekamy od szarej rzeczywistości? Austeria również ma przygotowany specjalny pakiet Walentynkowy, w komfortowym pokoju będzie czekała na nas butelka wina, przygotują romantyczną kolację przy świecach i zafundują masaż relaksacyjny dla dwojga. Jeśli żyjesz na wysokich obrotach a chcesz spędzić z ukochaną osobą bajeczne walentynki, warto się na taki właśnie weekend Walentynkowy zdecydować.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Podstawowe zasady korzystania z sauny

Podstawowe zasady korzystania z sauny

Coraz więcej osób i to znacznie częściej niż kiedyś korzysta z oferty zabiegów w saunie dostępnych prawie w każdym obiekcie SPA. Najczęściej wybieranymi są sauna sucha, z temperaturą do 100°C,...
Korzyści z zabiegu w saunie

Korzyści z zabiegu w saunie

Powszechnie wiadomo, że nawet kilkuminutowy zabieg w saunie wzmacnia naszą odporność i jednocześnie poprawia wygląd skóry. Jednak czy to już wszystkie zalety? Oczywiście, że nie. Zabieg w saunie dodatkowo oczyszcza skórę...
Najlepsze zdrowotne zabiegi antystresowe

Najlepsze zdrowotne zabiegi antystresowe

Domowe sposoby na stres przy lampce wina i papierosku, może i uspokajają ale są za to niezmiernie szkodliwe dla naszego organizmu. Jakie są najlepsze zdrowotne zabiegi antystresowe? Akupunktura Obiekty SPA w swojej...