Udany urlop? Zatroszcz się o siebie latem

1

2

Wakacje to idealny moment na to, by „cofnąć” efekty jakie odciska na naszym ciele czas, a także by „odzyskać” młodość ducha i piękny, naturalny wygląd. Warto więc połączyć wypoczynek z rozwojem duchowym i przywrócić harmonię duszy.

 „Holos”, czyli całość

Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest traktowane jako pewien system, gdzie każda jego część jest połączona z inną. Terapie holistyczne traktują człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą sferę materii, umysłu i ducha. Zgłębienie holistycznych metod uzdrawiania zaowocowało stworzeniem pierwszej w Polsce unikatowej Holistycznej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”.

„Aby w pełni zrozumieć czym charakteryzuje się holistyka, należy przyjrzeć się bliżej kim jest człowiek. Człowiek to energia zamknięta w materii. Człowiek jest istotą elektromagnetyczną. Jesteśmy zbiorem ładunków elektrycznych – każdy z nas jest złożony z atomów. Człowiek jest także istotą magnetyczną – wszystkie procesy biochemiczne są regulowane przez pole magnetyczne, które utrzymuje wysoki poziom energii w organizmie i swobodny jej przepływ w meridianach, tj. kanałach energetycznych, co jest podstawą utrzymania zdrowia” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA. Twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” dodaje: „Bazując na tej wiedzy opracowaliśmy program naszej Akademii. Opieramy się na fakcie, że zdrowie każdego z nas zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna. Brak energii w komórkach powoduje najpierw zakłócenia ich funkcji, a następnie uszkodzenie. Skutkiem tego jest osłabienie narządów i układów. Organizm traci swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naszym zadaniem jest odwrócenie tego procesu i z satysfakcją stwierdzam, że to się udaje”.

Naturalna alternatywa dla botoksu

Rewelacyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej Manor House Spa sprawiają, że jest to doskonała, naturalna alternatywa dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Program Akademii obejmuje:

Pierwsze w Polsce żywiczne kąpiele odmładzająco – regenerujące usprawniają cały układ kapilarny (naczynia włosowate krwioobiegu) przez co wpływają na poprawę przemiany materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu. Regulują też ciśnienie, działają więc odmładzająco zewnętrznie i wewnętrznie.

Niezwykle skuteczna wielowymiarowa terapia czaszkowo – krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób zarówno fizycznych, jak i psychicznych, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia.

Masaż twarzy bańką próżniową ujędrnia skórę i zmniejsza zmarszczki dzięki temu, że pobudza odbudowę naczyń włosowatych krwioobiegu, czyli poprawia ukrwienie, a przez to dotlenienie i odżywianie komórek. Jest również formą drenażu limfatycznego oczyszczającego z toksyn. Dodatkowo stymuluje i rozluźnia napięte mięśnie, przywracając twarzy młodzieńcze kształty.

Refleksologia twarzy i stóp to doskonałe metody łączące w sobie efekty terapeutyczne i kosmetyczne. Efektem zabiegu jest rozpoczęcie procesu samoregulacji organizmu wpływającego na zmniejszenie obrzęków, opuchlizn i zmarszczek. Wyraźnie poprawia się także koloryt, jędrność i napięcie skóry.

Uzdrawiającą moc mają zabiegi energetyczne z pogranicza fizyki kwantowej, falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka.

Rewolucja w liftingu twarzy i szyi to metoda profesora Nazarova wykorzystana w zabiegach biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni, co prowadzi do wzmocnienia lub rozluźnienia mięśni, a przez to twarz staje się odmłodzona o kilka lub nawet o kilkanaście lat.

Rewitalizujące techniki masażu mięśni twarzy, które prezentowane są na warsztatach w Alchemii Zdrowia widocznie cofają skutki działania czasu.

Naturalne metody stosowane w Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” składają się na kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm. Czas spędzony w Manor House SPA w Chlewiskach niesie prawdziwy relaks dzięki połączeniu spokoju i ciszy luksusowego kompleksu hotelowego, sielskiego położenia posiadłości w otoczeniu urzekającej przyrody i niezwykłego miejsca mocy o dobroczynnym działaniu energii drzew i ziemi z wyczuwalnym duchem dawnych, arystokratycznych tradycji. To doskonałe miejsce na spędzenie udanego urlopu, a odmładzające efekty „Alchemii Zdrowia” będą cieszyły cały rok.

Manor House Spa – tu historia łączy się z luksusem i energią

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa w Chlewiskach z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii. W stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA to urokliwe miejsce dla duszy, ciała i umysłu. Można skorzystać z energetycznych i holistycznych zabiegów w Studiu Odnowy, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz zanurzyć w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania kuchni polskiej. Obiekt jest przyjazny dorosłym, weganom i alergikom. Pałac Odrowążów w Chlewiskach to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii narodu. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w. jako jedyny Polak jest wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Kompleks otoczony jest zabytkowym parkiem z 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody, Kamiennym Kręgiem Mocy czy Witalną Wioską® SPA. Jest to także silne miejsce mocy o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

 

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...