Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL 2014

fot.Marcin Melanowicz (47)

Marcin Melanowicz-2090Marcin Melanowicz-2128Marcin Melanowicz-2209Marcin Melanowicz-2347

Jesienią na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla branży hotelowej – Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL. To niezwykle potrzebne wydarzenie odbędzie się w dniach
29.09-2.10.2014 roku.

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL to właściwe miejsce do zawarcia nowych kontaktów. To również możliwość poznania najnowszych trendów panujących w branży hotelowej i spotkania wielu liczących się w Polsce przedstawicieli biznesu. Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL odgrywają znaczącą pozycję w kalendarzu wydarzeń wystawienniczych dla branży hotelowej, co potwierdzają właściciele i managerowie hoteli, inwestorzy, architekci i projektanci wnętrz, a także osoby zarządzające pensjonatami, uzdrowiskami i ośrodkami wypoczynkowymi oraz szkoleniowymi. Targi pełnią rolę bardzo skutecznego narzędzia komunikacji pomiędzy hotelarzami, a dostawcami usług dla hotelu i gastronomii. Patronat Honorowy nad targami INVEST-HOTEL objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Izba Hotelarstwa.

Szeroki zakres tematyczny targów

Atutem targów INVEST-HOTEL jest szeroki zakres oferowanych produktów i usług. Swoją obecność na targach INVEST-HOTEL potwierdzili producenci i dystrybutorzy mebli, oświetlenia, tekstyliów, armatury i ceramiki sanitarnej, systemów audiowizualnych i oświetleniowych, grzewczych, wentylacyjnych oraz  klimatyzacyjnych, a także przedstawiciele usług budowlanych i wykończeniowych, gastronomicznych, związanych z sektorem spa, odzieżą specjalistyczną i wyposażeniem okołohotelowym.

W tym roku ekspozycja targowa zostanie zlokalizowana w nowoczesnym pawilonie wystawowym 8A, który zapewnia wysoki komfort zwiedzania.

Sięgnij po Złoty Medal

Podczas tegorocznej edycji targów kontynuujemy innowacyjną na polskim rynku formułę prestiżowej nagrody: Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich wystawców. Laureaci Złotego Medalu na miesiąc przed rozpoczęciem targów zostaną wyłonieni przez kapitułę konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali, pierwszego dnia targów. Nowością jest również możliwość wzięcia udziału w konkursie „ZŁOTY MEDAL – wybór konsumentów”. Uczestnicy targów INVEST HOTEL będą mogli głosować na Laureatów w STREFIE MISTRZÓW – specjalnie zaaranżowanym podczas wydarzenia stoisku oraz na stronie www.zlotymedal.mtp.pl.

Program merytoryczny

Rozbudowany program merytoryczny towarzyszący targom INVEST-HOTEL to już tradycja. W tym roku, tak samo jak, w latach ubiegłych, ekspozycję targową dopełnią spotkania i konferencje, podczas których zostaną podjęte najważniejsze dla branży hotelowej problemy i wyzwania. W licznych debatach wezmą udział znakomite polskie autorytety.

Pierwszego dnia targów odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Projektowania, Wzornictwa i Trendów w Hotelarstwie, którą przygotuje Instytut Rynku Hotelarskiego. Jeden dzień intensywnej debaty o designie hoteli w Polsce pozwoli uzyskać zupełnie nowe spojrzenie na błyskawicznie zmieniające się trendy i tendencje. Ciekawe tematy zostaną przedstawione zarówno w formie wystąpień, prezentacji i dyskusji panelowych, jak i w kuluarach. Tematyka spotkania obejmuje zasady projektowania hoteli, kształtowanie się trendów w hotelarstwie, funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń, koncepcje światowe, nowe designerskie projekty. Dodatkowym wydarzeniem przy konferencji będzie wystawa posterowa pokazująca najciekawsze realizacje hotelowe w Polsce w ostatnim roku.

HoReCa Poznań

Równolegle z targami INVEST-HOTEL odbywają się również Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA GASTRO, Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD oraz Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD, stwarzając w ten sposób kompleksowe wydarzenie dla przedstawicieli branży HoReCa.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...