Tani, ale komfortowy nocleg w Warszawie na wyciągnięcie ręki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Szukasz taniego, ale zarazem komfortowego noclegu w stolicy? Obiektu, który będzie doskonałą bazą wypadową do najciekawszych warszawskich atrakcji? Nic prostszego – podpowiadamy, gdzie znaleźć obiekt spełniający powyższe wymagania oraz co zrobić, żeby nie przegapić najbardziej interesujących wydarzeń w Warszawie.

Atrakcje w Warszawie blisko miejsca noclegowego

Najwięcej ciekawych miejsc znajdziesz na warszawskim Trakcie Królewskim. Reprezentacyjna arteria stolicy ma swój początek na Placu Zamkowym, a kończy się na Wilanowie. Zobaczysz tam m.in.:

  • Zamek Królewski.
  • Kolumnę Zygmunta III Wazy.
  • Krakowskie Przedmieście.
  • Pałac Prezydencki.
  • Liczne pomniki, muzea.
  • Grób Nieznanego Żołnierza.
  • Ulicę Nowy Świat z ekskluzywnymi sklepami i obleganymi klubami.
  • Palmę na rondzie de Gaulle’a.
  • Muzeum Narodowe.
  • Giełdę Papierów Wartościowych.
  • Plac Trzech Krzyży.
  • Łazienki Królewskie.
  • Belweder.

A to tylko lista najważniejszych lokacji. Jak widać warto w okolicy zarezerwować nocleg. Przy opisywanej lokalizacji umieszczono Best Western Hotel Portos. Do wspomnianego obiektu bez problemu można się dostać nie tylko samochodem, ale i z Dworca Centralnego (linie 501, 519, 522) czy lotniska na Okęciu (autobus nr 148). Hotel oferuje możliwość dokonania rezerwacji online, dzięki czemu z odpowiednim wyprzedzeniem zadbasz o zagwarantowanie sobie noclegu.

Do dyspozycji gości oddano 225 komfortowych pokoi w różnych standardach, z jednym bądź dwoma łóżkami. Każde pomieszczenie posiada  telefon, telewizor LCD, radio oraz bezpłatne WiFi. Cały obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Warto dodać, że w Best Western Hotel Portos ma również restaurację, nawiązującą wystrojem do Paryża i serwującą smaczne oraz pożywne posiłki, w tym ze specjalnego menu dla najmłodszych. Chwilę wytchnienia po dniu pełnym wrażeń zapewnia także hotelowy bar, gdzie można skosztować kolorowe i orzeźwiające drinki i przy okazji obejrzeć mecz. Szczegóły na stronie internetowej www.bwportos.pl.

Co ciekawe, z Best Western Hotel Portos nie przegapisz ciekawych wydarzeń odbywających się w Warszawie. Wystarczy systematycznie odwiedzać bloga, gdzie publikowane są informacje na temat aktualnych imprez.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...