Sylwester w gorącym klimacie – Sylwester w Czechach 2015!

Skier in mountains performs a high speed turn on a ski piste

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wyjątkową w całym roku noc sylwestrową? Jesteś zagorzałym fanem jazdy na nartach czy śmigania na snowboardzie? Sprawdź, co może zaproponować Ci wyjazd z Integrą!

Zaśnieżone stoki, genialna zabawa w gronie szalonych studentów, aktywny wypoczynek, wiele niezapomnianych imprez w malowniczej, górskiej okolicy czeskich Karkonoszy – czy taki plan na okres świąteczno-sylwestrowy jest dla Ciebie atrakcyjny?

Oczywiście, że tak! Do tego brak konieczności organizowania wyjazdu, jeden koszt wyżywienia, zakwaterowania i przejazdu? Gdyby było Ci mało, w przystępnej cenie masz do dyspozycji saunę, codzienny dojazd na stoki narciarskie, w tym dojazd na nocną jazdę po stoku w Rejdicach.

Jeżeli natomiast w trakcie studenckiego sylwestrowego wypadu z Integrą stwierdzisz, że bardziej widzi się Tobie relaks, odpoczynek na miejscu i ogólny chill-out, to masz do własnej, nieograniczonej i bezpłatnej dyspozycji korzystanie z sauny, która jest w hotelu, sesje masażu, który pozwoli Ci się zrelaksować. Dla bardziej aktywnych – kurs wizażu, codzienne imprezy przy w towarzystwie profesjonalnego DJ’a,  kurs tańca, który może być świetną rozgrzewgą przed każdym “wieczorem tanecznym”, ale przede wszystkim – przez niezapomnianą zabawą sylwestrową!

Jeśli myślisz sobie – lepiej być już nie może, to jednak..może! W sylwestrową noc oferujemy gorące posiłki, oprócz tego suto zastawiony stół szwedzki, zapewniamy piwo i wino w nieograniczonych ilościach, także  napoje bezalkoholowych, dla tych, którzy akurat tego wieczoru będą niedysponowani, poza tym lampkę szampana, by kulturalnie i z klasą przywitać Nowy Rok!

Data wyjazdu to 27 grudnia, wykwaterowujemy się za to 3 stycznia. To idealnie skrojony czas dla tych, którzy są obowiązkowi i będą chcieli na czas wrócić na zajęcia na swojej uczelni, z drugiej zaś strony pozwoli na maksymalizację frajdy, jaką będziemy czerpać w trakcie tych ośmiu  szalonych dni na stokach narciarskich, na imprezach do białego rana i na wszystkich zajęciach, możliwościach aktywności oraz zabawach, które przygotowali dla nas organizatorzy.

Jedno jest pewne – na Integrze na Nartach nie ma ani sekundy na nudę – proponujemy przygotować się na mało spania i dużo “zwiedzania” w samej pięknej, czeskiej okolicy w Karkonoszach.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na nasza stronę internetową http://integra-wyjazdy.pl/studencki-sylwester/ - znajdziesz tam wszystkie szczegóły wyjazdu z Integrą, a także będziesz mógł zarezerwować sobie miejsce – ich liczba jest ograniczona, więc zalecamy pośpiech!

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...