Sylwester po królewsku

sobienie 3m- 9

sobienie 3m- 12sobienie hotel

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej imprezie lub eleganckim balu,  ale wielu decyzję o miejscu imprezy zostawia na ostatnią chwilę. Ofert na spędzenie tej wyjątkowej nocy nie brakuje.

Perspektywa zabawy sylwestrowej połączonej z pobytem w nowym miejscu jest bardzo atrakcyjna. W ofertach można przebierać, gdyż sylwestrowe imprezy i bale organizuje większość pensjonatów i hoteli. Tę szczególną noc każdy chce spędzić wyjątkowo, dlatego hotelarze prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie gości.

„Nasza oferta jest dobrą alternatywą dla zabaw sylwestrowych organizowanych w mieście. W Sobieniach Królewskich Sylwestra można spędzić w iście królewskim stylu. Naszym Gościom gwarantujemy także spędzenie Nowego Roku w niezwykle pięknym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie kilkadziesiąt minut drogi od Warszawy” – mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, Dyrektor Marketingu , Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Hotel w Sobieniach Królewskich to malowniczo położony kompleks pałacowy. W odrestaurowanym wnętrzu Pałacu z przełomu XIX i XX wieku nie brakuje prawdziwie królewskiej sali balowej. W specjalnej ofercie sylwestrowej hotelu znalazło się wykwintne menu oraz liczne atrakcje dla Gości, takie jak: konkursy, pokaz fajerwerków, „Lampion szczęścia” dla każdego i losowanie nagrody wieczoru – Romantycznego pobytu w hotelu dla dwóch osób.

Sylwestrowa noc powinna być wyjątkowa i niezapomniana. Nic dziwnego, że Polacy nie oszczędzają na dobrej zabawie. Ale oprócz szaleństwa do białego rana, warto podarować sobie odrobinę luksusu, w postaci malowniczo położonego miejsca i wytwornego wnętrza. W końcu taka noc zdarza się tylko raz do roku, a jaki Sylwester, taki podobno cały nowy rok.

Więcej na: http://www.hotelsobienie.pl/

*Raport KPMG: Wydatki Sylwestrowe Polaków 2011

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Magiczne święta poza domem

Magiczne święta poza domem

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz...
Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
III edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

III edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od wczoraj (11 lutego) na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2013 roku. Głosowanie w III edycji Best Hotel Award 2013 trwać będzie na stronie www.besthotelaward.pl od 11...