Sezon na Witalną Wioskę ® SPA rozpoczęty

Manor

Manor2Manor3

 

Chcesz przeszkolić pracowników w pięknych okolicznościach przyrody? Zaproponować klientom relaks w SPA na świeżym powietrzu?  Poczuć prawdziwie holistyczną atmosferę podczas weekendowego wypadu? W Manor House SPA to możliwe.

Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a Manor House SPA kusi rekreacją w jedynej w swoim rodzaju Witalnej Wiosce® SPA w otoczeniu przepięknego, zabytkowego parku. Niezapomniane przeżycia niosą słowiańskie rytuały zdrowia, które wykorzystują harmonijne połączenie energii czterech żywiołów: ognia, powietrza, wody i ziemi. W skład Wioski Witalnej ® SPA wchodzi 8 drewnianych chat: ruska bania, sauna fińska, dwie chaty z beczką polską, sauna świetlna na podczerwień oraz chaty grillowa, barmana i gospodarza z wygodną szatnią. W wiosce można skorzystać m.in. ze ścieżki świetlno – powietrznej na świeżym powietrzu, masaży wykonywanych stopami przez terapeutów, pryszniców wrażeń pod chmurką, japońskiej balii z zimną wodą oraz z biesiadnych stołów przy płonącym ognisku.

Niniejszym rozpoczynamy sezon na Ciepłe Weekendy z Witalną Wioską ® SPA. Zapraszamy wszystkich hotelowych gości na dwugodzinną odnowę biologiczną w każdy weekend od  11 czerwca do 24 września 2016 roku. Dla zorganizowanych grup dostępne są indywidualnie ustalane terminy.

Kompleks hotelowy Manor House SPA doskonale łączy spotkania biznesowe z wypoczynkiem w holistycznym  i energetycznym SPA. Godne polecenia są seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich z ceremoniami saunowymi i rytualnymi kąpielami oraz bardzo modne ostatnio – nocne saunowanie. Masaż „dźwiękiem” podczas koncertów na gongi i misy tybetańskie pozwala wyciszyć się i rozładować stres po intensywnych spotkaniach. Z szerokiego wachlarza propozycji dla grup warto wymienić także degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach, poszukiwanie skarbu, czy też grupowe zajęcia jeździectwa dla początkujących i zaawansowanych na dobrze przygotowanych koniach z własnej stadniny. Wszyscy ceniący aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu mogą też skorzystać z golfa wodnego, porannych ćwiczeń runicznych, a także uczestniczyć w rytuale chodzenia boso po rozżarzonych węglach. Próba ognia, zwana inaczej „firewalking” – pomaga w przekraczaniu własnych słabości, sprzyja odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji do działania. To także doskonały pomysł na integrację.

Manor House SPA jest hotelem dla dorosłych, przyjaznym weganom i alergikom. To także najlepsze holistyczne SPA w Polsce, gdzie powstała unikatowa Akademia Holistyczna „Alchemia Zdrowia”. Jej innowacyjny program odmładzający, który opiera się o wyłącznie naturalne terapie, wykorzystuje siłę organizmu do regeneracji i samoleczenia. Urokliwy kompleks hotelowy w Chlewiskach otacza rozległy park z niezwykłymi pomnikami przyrody i energetycznym Ogrodem Medytacji, który kryje Kamienny Krąg Mocy, Piramidę Horusa i Ogród Zen. Dziś dawna rezydencja Odrowążów z historią sięgającą XII w. i  odczuwalną na każdym kroku holistyczną aurą jest idealnym miejscem na wypoczynek i błogi relaks. Wyjątkowa atmosfera tego klimatycznego hotelu, sprawia, że spotkania w Manor House SPA sprzyjają przywróceniu harmonii i wewnętrznej równowagi.

 

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Magiczne święta poza domem

Magiczne święta poza domem

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz...
Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
Sylwester po królewsku

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej...