Polskie kurorty nad Bałtykiem – idealne także na spotkania biznesowe

wakacje1

wakacje31387144_sea_sunset_3

Bałtyk większości z Polaków kojarzy się z nadmorskim wypoczynkiem w lecie, niekoniecznie ładną pogodą, ale wieloma spektakularnymi widokami, dobrą zabawą i innymi atrakcjami. Jednak kurorty znajdujące się nad Morzem Bałtyckim sprawdzają się nie tylko wtedy, gdy chodzi o leniwe plażowanie czy uprawianie sportów, ale również to doskonałe miejsce spotkań biznesowych!

Coraz więcej znajdujących się w znanych ośrodkach turystycznych obiektów noclegowych, w tym hoteli, ma do zaoferowania specjalnie przygotowane dla klientów biznesowych sale konferencyjne. Nad morzem odbywają się często konferencje, bankiety, szkolenia, imprezy integracyjne, negocjacje z klientami, także zagranicznymi, dlatego możliwości praktycznie są nieograniczone pod kątem organizacji eventów biznesowych. Wystarczy tylko chwila, aby znaleźć zarówno firmy, które będą gotowe do ich przygotowania, jak i odpowiednie zaplecze, by zająć się wszystkim samodzielnie.

Biznes i wypoczynek

Spotkania biznesowe nad Bałtykiem to nie tylko okazja, aby omówić nową strategię firmy, zawrzeć korzystną umowę z kontrahentem, zorganizować imprezę integracyjną lub szkolenie dla klientów albo pracowników. To także doskonałe miejsce do wypoczynku, dlatego aranżowane właśnie nad morzem wydarzenia to gwarancja, że ich uczestnicy będą w pełni zadowoleni. Orzeźwiająca morska bryza oraz piękne widoki będą towarzyszyły wtedy wszystkim ważnym przedsięwzięciom, wprawiając ich uczestników w doskonały nastrój – to z pewnością o wiele lepsza lokalizacja niż zatłoczone centrum miasta!

Oprócz części biznesowej można także zaplanować dla uczestników konferencji czy szkolenia wiele atrakcji. Wycieczki po okolicznych miejscowościach, zwiedzanie miast, oglądanie pięknej przyrody, uprawianie sportów – windsurfingu czy paralotniarstwa, relaksujące rejsy to tylko niewielki wybór. W efekcie aktualnie coraz więcej firm, także gigantów branżowych interesuje się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań służbowych właśnie tam.

Gdzie najlepiej nocować?

Do dyspozycji w popularnych miejscowościach turystycznych, na przykład w Międzyzdrojach czy w Świnoujściu, jest dużo hoteli z pełnym zapleczem konferencyjnym do przygotowywania eventów. Hotele zapewniają obsługę z cateringiem oraz z noclegami, jednak to nie jedyne rozwiązanie. Także dobrym pomysłem będą apartamenty. Można zapoznać się z nimi bliżej na serwisie Baltic Home przeznaczonym dla osób chcących wynająć apartament nad morzem.

Zatem nadbałtyckie miejscowości nie tylko są idealne do wypoczynku, również zapraszają do organizacji ważnych wydarzeń biznesowych – piękna morska sceneria będzie wspaniałym dodatkiem!

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...