Poczuj się jak VIP – leć z Travelzone.pl na rejs po Nilu połączony z wypoczynkiem w hotelu w Marsa Alam!

142168935368178500

Znudzony zimą? Potrzebujesz zmiany otoczenia? Odpoczynku? Kilka dni urlopu poprawi Ci humor! Wycieczka do Egiptu dobrze Ci zrobi! Leź z nami do Marsa Alam i odpocznij w cieniu egipskich palm. A w programie proponujemy:

Pierwszego dnia naszej wycieczki last minute zaplanowaliśmy przelot do MARSA ALAM – odprawa paszportowo-celna na lotnisku. Przylot do Marsa Alam (w trakcie przelotu catering – przekąski, kanapki i drinki by wprawić Cię w doskonały humor), transfer oraz zakwaterowanie w hotelu LTI Akassia Beach 5* z opcją All Incusive – wszystko w cenie. Czas wolny. Wieczorem dyskoteka (napoje w dyskotece płatne dodatkowo, ale będą zniżki). Nocleg w hotelu.

Drugie dnia wypoczywamy w MARSA ALAM. Śniadanie czeka na nas w hotelu. Dla chętnych, po śniadaniu, wyjazd na wycieczkę typu „boat trip” – w trakcie – snorkeling w zatoce Marsa Mubarak – jest realna szansa na spotkanie żółwi i Dugonga (krowa morska), będziemy podziwiać bogactwo i różnorodność podwodnej fauny i flory (maski i rurki bezpłatne). Lunch podczas rejsu na pokładzie łodzi. Po południu czas wolny. Wieczorem dyskoteka w hotelu (napoje w dyskotece płatne dodatkowo). Po upojnej zabawie – nocleg.

Trzeciego dnia pora coś pozwiedzać – wyjeżdżamy do LUKSORu. Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer autokarem z Marsa Alam do Luksoru. W Luksorze zakwaterowanie na statku, a następnie zwiedzanie zachodniego brzegu Nilu – „Dolina Królów & Kolosy Memnona”, następnie lunch w lokalnej restauracji. Powrót na statek, kolacja oraz nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu.

Dzień 4 spędzimy w LUKSORze i EDFU. Śniadanie na statku, następnie zwiedzanie Świątyni Karnak oraz Świątyni Luksorskiej. Po zwiedzaniu wyruszamy w dalszą podróż do EDFU, przepłynięcie przez śluzę w Esnie. Lunch i kolacja na Statku.

To już 5 dzień w my nadal w EDFU, ruszamy do KOM OMBO. Po śniadaniu zwiedzanie EDFU, gdzie zobaczymy świątynię dedykowaną bogu Horusowi. Następnie rejs do Kom Ombo, gdzie zwiedzimy świątynię. Kolejnym punktem jest rejs „nocą” do Asuanu. Kolacja oraz nocleg na statku.

6 dnia czeka na nas ASUAN a wieczorem będziemy już w MARSA ALAM. Śniadanie oraz lunch na statku, po wykwaterowaniu zwiedzanie świątyni Phiale w Asuanie. Kolejnym punktem jest transfer do Marsa Alam. Zakwaterowanie w hotelu LTI Akassia Beach, następnie kolacja oraz nocleg.

Jak ten czas leci! To już 7 dzień pobytu w MARSA ALAM. Śniadanie w hotelu, dzień wolny na relaks i rozrywkę. Wieczorem uroczysta kolacja wraz z wręczeniem upominków, połączona z prezentacją Egiptu. Dodatkowo, w trakcie wieczornej gali, losowanie nagród specjalnych. Po uroczystej kolacji, dla chętnych, istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu na nocne Beach Party do Abu Dabbab.

To już jest niestety koniec – 8 dzień, pora wracać. Wylecimy z MARSA ALAM w kierunku Polski. Śniadanie i wykwaterowanie. Transfer z hotelu na lotnisko Marsa Alam, wylot do Polski.

Zainteresowany? Pamiętaj, że program jest ramowy i może ulec zmianie. Zawiera: transfery z i na lotnisko, transfer z Marsa Alam do Luksoru, transfer z Asuanu do Marsa Alam, trzydniowy rejs po Nilu wraz z biletami wstępu do Doliny Królów, Kolosów, Memnona, świątyni Karnak, Luksoru, świątyni w Edfu, Kom Ombo & Światyni, Philae w Asuanie, 4 noclegi w hotelu LTI Akassia Beach 5*, 3 noclegi na statku 5* (statek MS Royal Esadora 5* ALL INCLUSIVE). Bądź przygotowany na drobne wydatki za dodatkowe posiłki i napoje nieujęte w programie, koszty wizy.

Zobacz więcej na Travelzone.pl i zarezerwuj urlop życia!

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...