PLEBISCYT BEST HOTEL AWARD 2011 ZAKOŃCZONY!

besthotel1-200x165

Po raz pierwszy w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2011 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl i rezerwuje.com.

W 33 kategoriach nominowanych zostało 175 hoteli, na które głosowało 11 437 osób oddając tym samym 17 854 ważne głosy. Głosowanie trwało od 10 lutego 2011 roku do końca listopada 2011 roku i odbywało się za pośrednictwem Internetu oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy Klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych hoteli poprzez oddanie głosu w plebiscycie. Spośród wszystkich nominowanych polskich hoteli, obiektom które otrzymały najwięcej głosów (w zależności od kategoryzacji 1-3* oraz 4-5*) zostały przyznane także dwie równorzędne nagrody główne.

Najwięcej statuetek Best Hotel Award 2011, bo aż 3, otrzymał Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre – 1 miejsce w kategoriach: Hotele 4-5-gwiazdkowe w Warszawie, Sport & Fitness oraz Hotele 4-5-gwiazdkowe w Polsce (nagroda główna). Dwie statuetki trafiły do trzech hoteli: Villa Baltica w Sopocie – 1 miejsce w kategoriach: Hotele 1-3-gwiazdkowe nad morzem i Hotele 1-3-gwiazdkowe w Polsce (nagroda główna), Hilton Gdańsk – 1 miejsce w kategoriach: Premiera Roku i Hotele 4-5-gwiazdkowe w Trójmieście oraz do Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach – 1 miejsce w kategoriach: Dla rodziny i Hotele 1-3 -gwiazdkowe nad jeziorami.

Poniżej publikujemy pełną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

 LISTA ZWYCIĘZCÓW

Wszystkim nagrodzonym hotelom serdecznie gratulujemy, a głosujących zapraszamy do kolejnej edycji konkursu Best Hotel Award, który już niebawem ruszy w nowej odsłonie.