Pierwszy hotel czterogwiazdkowy w Busku-Zdroju

IU3A1139

IU3A1171IU3A1275IU3A1629IU3A1642IU3A2147IU3A2905IU3A2906IU3A1710

Pierwszy hotel czterogwiazdkowy w Busku-Zdroju i zarazem jedno z największych Medical Spa w Polsce już otwarte.

W słonecznej pogodzie i doskonałych nastrojach przybyłych gości, 27 kwietnia otwarto Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness. Jest to pierwszy czterogwiazdkowy obiekt w Busku Zdroju, którego wizytówką jest rozbudowane centrum Vitality Medical Spa & Wellness. Swoją obecnością uroczystość zaszczyciło około 300 szacownych Gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mediów, gwiazdy świata kina, osobistości świata biznesu i polityki, a także kontrahenci i udziałowcy Hotelu.

Około godziny 20.00 oficjalną część ceremonii rozpoczęło uroczyste przyjęcie Gości w hotelowym holu. Przywitanie takich gwiazd jak Ewa Błaszczyk, Agnieszka Więdłocha, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, dr Marek Szczyt, Magda Steczkowska, Dorota Zawadzka, Patrycja Redo, Aleksandra Woźniak, Agnieszka Górniakowska i wielu innych znamienitych osób przypadło w udziale dyrektor hotelu Agnieszce Dąbrowskiej. Kiedy tylko wszyscy zaproszeni zgromadzili się już w restauracji głos oddano członkom zarządu Słonecznego Zdroju S.A., Pani Wojewodzie Województwa Świętokrzyskiego oraz Pani Dyrektor Hotelu Słoneczny Zdrój. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała Agnieszka Dąbrowska, a także Bogdan Panhirsz, Mirosław Lubarski i Edward Derela – członkowie Zarządu spółki Słoneczny Zdrój S.A.

Całą imprezę uświetnili prowadzący Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, którzy po oficjalnym otwarciu zaprosili wszystkich na coctail party. Zgodnie z planem około godziny 21.00 po hotelu oprowadził gości personel hotelowy pokazując takie miejsca jak np. pokoje hotelowe, sale konferencyjne, Vitality Medical Spa & Wellness, basen czy taras słoneczny. Dokładnie o 22.30 uczestnicy ceremonii zgromadzili się na tarasie widokowym, aby podziwiać odbywający się w ogrodzie występ tancerzy ognia przy akompaniamencie bębniarzy.

Niewątpliwie główną atrakcją i zarazem zwieńczeniem wieczoru był występ międzynarodowej gwiazdy w Klubie Nocnym Kalejdoskop. Koncert wzbudził ogromne emocje, a na sali nie sposób było dostrzec ludzi stojących w miejscu. Goście bawili się do białego rana przy utworach z lat 80’ i 90’.

Hotel udostępnia pobyty na terminy od 1 maja, przy czym na pierwsze dni działania Słonecznego Zdroju przypadające na długi weekend majowy, w pokojach (których jest tutaj 120) zaczyna już brakować miejsc. Goście Słonecznego Zdroju mogą korzystać z 36 gabinetów zabiegowych, basenu, jacuzzi oraz saun (fińskiej i IR) w Vitality Medical Spa & Wellness, 3 sal w Centrum Konferencyjnym (największa pomieści do 120 osób), Restauracji Ponidzie, Baru i Klubu Nocnego Kalejdoskop z kręgielnią i bilardem, a także zaplecza rekreacyjno-sportowego posiadającego boule, duże szachy, czytelnię, Kids Corner, plac zabaw i inne atrakcje. W niedalekiej przyszłości dostępny będzie także kort tenisowy, mini-golf oraz chata grillowa.

Kontakt:

Paweł Gawior

Specjalista ds. marketingu i PR

Hotel SłonecznyZdrój Medical Spa&Wellness

Tel. kom. 728-410-622

e-mail: marketing@slonecznyzdroj.pl

www.slonecznyzdroj.pl

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Magiczne święta poza domem

Magiczne święta poza domem

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz...
Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
Sylwester po królewsku

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej...