Manor House SPA – Najlepsze luksusowe Wellness SPA w Polsce

World Luxury Spa Awards Winner Logo (B)

Międzynarodowa kapituła World Luxury SPA Awards 2016  uznała kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach polskim zwycięzcą w kategoriach: Luksusowy hotel SPA i Luksusowe Wellness SPA. Jest to potwierdzenie najwyższych standardów jakości obiektu i obsługi klienta oraz troski o luksusowy wypoczynek gości.

Z przyjemnością informujemy, że Manor House SPA**** Pałac Odrowążów**** w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu World Luxury SPA Awards został uhonorowany prestiżowymi tytułami:

Country winner: Luxury Wellness Spa

Country winner: Luxury Hotel Spa

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 18 czerwca br. podczas uroczystej gali w Grand Hotel Kronenhof Pontresina w Szwajcarii. Nagrodzone zostały obiekty SPA – hotele, grupy hotelowe, resorty i ekskluzywne pensjonaty z całego świata – które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie świadczenia luksusowych usług i dążenia do zmiany jakości życia, dobrego samopoczucia, szeroko pojętego dobrobytu i długowieczności ich gości. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów – hotelowych gości i konsultantów branżowych – które trwało od 15 lutego 2016 do 28 marca 2016 r. Finalnie, to międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line otrzymały najwięcej głosów.

„Jest nam niezmiernie miło odebrać nagrodę w tym prestiżowym konkursie, tym bardziej, że już kolejny rok znaleźliśmy się w tak uznanym, międzynarodowym gronie wyróżnionych.  Zdobycie pierwszego miejsca wśród konkurentów z branży, to dla nas  ogromny sukces. Gratuluję całemu zespołowi Manor House SPA, który ciężko pracował, by spełnić najwyższe standardy i wyróżnić się perfekcją świadczonych usług” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

Luksus, to jakość w każdym zakresie

Manor House SPA – jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce z zabytkowymi parkiem i 5* Pałacem Odrowążów, 4* Stajnią Platera i Termami Zamkowymi -  to miejsce łączące wspaniałe tradycje z luksusem, który niesie unikalne korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Klimatyczne wnętrza i komfortowe pokoje, najlepsze polskie holistyczne SPA i unikatowa Akademia „Alchemia Zdrowia” z innowacyjnym programem odmładzającym pobudzającym naturalne umiejętności organizmu do samoleczenia oraz doskonała kuchnia z bogatym wyborem dań  regionalnych, wegańskich i specjalnym menu dla zwolenników diety życia, sprawiają, że goście czują się tu dopieszczeni i czerpią maksimum zadowolenia z wypoczynku.

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA to obiekt o najwyższych światowych standardach z unikalną ofertą rekreacji i odnowy biologicznej, który zaspokaja potrzeby gości ceniących sobie profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i intymność. Kojąca zmysły cisza  w otoczeniu przepięknej przyrody i dobrych energii natury, sprawia że tu naprawdę można zwolnić i cieszyć się błogim relaksem. Rozległy park z 300-letnim starodrzewem kryje niezwykły Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą i Ogrodem Zen – kopią ogrodu w Kioto. Koncerty na gongi i misy tybetańskie, naturalne terapie w Rzymskich Łaźniach i bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA czy kąpiele Ofuro w japońskim stylu pozwalają uwolnić organizm od negatywnych wibracji, przywrócić równowagę wewnętrzną i pobudzić zasoby witalne.

Luksusowy Manor House Spa oddaje do dyspozycji gości 150 miejsc hotelowych w 59 pokojach, unikatową ofertę SPA i Wellness oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. Jest to kameralny hotel dla osób dorosłych oraz prawdziwa enklawa spokoju i pozytywnej energii, idealna na odpoczynek prywatny i biznesowy. Kompleks hotelowy, który oddaje gościom niewymuszony luksus o wielu twarzach, luksus na wyciągnięcie ręki.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Magiczne święta poza domem

Magiczne święta poza domem

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz...
Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
Sylwester po królewsku

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej...