Magiczne święta poza domem

Sobienie Królewskie_Święta_m

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz większym uznaniem.

Decydując się na spędzenie świąt poza domem, przede wszystkim powinniśmy określić miejsce – świąteczny wypoczynek w ciepłych krajach czy tradycyjne, magiczne święta w polskich górach lub nad morzem. Jeśli wybierzemy już miejsce, nie pozostaje nam nic innego tylko wybór idealnego ośrodka, w którym będziemy się dobrze czuli, zrelaksujemy się i w pełni będziemy mogli cieszyć się Świętami.

– Z roku na rok, przybywa Klientów, którzy chcą spędzić ten czas w szczególny sposób, właśnie podczas wyjazdu. Na rynku jest coraz więcej ofert, które spełniają ich oczekiwania. Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe podążając za tym trendem przygotowują specjalne promocje na świąteczny pobyt. – mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, Dyrektor Marketingu, Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

A jest w czym wybierać. Hotele prześcigają się w świątecznych ofertach i promocjach, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Już na kilka miesięcy przed Bożym Narodzeniem pracownicy branży hotelarskiej odnotowują zwiększone zainteresowanie ofertą świąteczną. – W chwili obecnej, w połowie listopada mamy zarezerwowanych ponad 50% pokoi na okres świąteczny. A im bliżej świąt tym ruch się zwiększa, coraz więcej osób zainteresowanych jest szczegółami naszej oferty. – dodaje Agnieszka Sobańska-Łajszczak.

W tym roku Hotel Sobienie Królewskie Golf &Country Club przygotował prawdziwie świąteczną ofertę. Na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, które sprawią, że pobyt w Hotelu będzie jeszcze przyjemniejszy a czas w nim spędzony będziemy wspominać w trakcie długich zimowych wieczorów. Oferta zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci: wspólne ubieranie choinki, spotkanie ze Świętym Mikołajem i wręczanie podarunków. Podczas ogniska z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem, będzie puszczanie lampionów szczęścia. Dla dzieci będą „bałwankowe sztuczki” czyli zabawy w ogrodzie, a każdy poranek zacznie się od wspólnego oglądania bajek. Dodatkowo do dyspozycji gości jest basen, jacuzzi oraz sauna. To tylko część atrakcji przygotowanych dla świątecznych gości.

Święta bezsprzecznie kojarzą się z przywiązaniem do tradycji. Ale spędzenie ich poza domem nie oznacza zrezygnowania z niej. W ofercie Hotelu jest specjalnie skomponowane, tradycyjne menu: wigilijna wieczerza z polskimi postnymi potrawami, świąteczny bufet śniadaniowy oraz brunch przy dźwiękach kolęd. Dzięki takim ofertom możemy spokojnie i radośnie przeżyć czas Świąt bez konieczności organizowania samodzielnie rodzinnych spotkań.

Informacja o obiekcie:

Sobienie Królewskie Golf&Country Club

Dane kontaktowe

adres:Sobienie Szlacheckie 6
08-443 Sobienie Jeziory
województwo:Mazowieckie
telefon:+48 22 370 27 75, +48 22 370 27 72, +48 693 328 988, +48 693 328 488
fax:+48 22 370 27 71

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
Sylwester po królewsku

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej...
III edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

III edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od wczoraj (11 lutego) na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2013 roku. Głosowanie w III edycji Best Hotel Award 2013 trwać będzie na stronie www.besthotelaward.pl od 11...