Magiczne i wyjątkowe miejsce – Hotel Caspar***

pakiety

HotelCaspar3

Hotel Caspar to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy, położony jest w urokliwej części Jeleniej Góry — Cieplicach, najstarszego Uzdrowiska w Polsce. Zlokalizowany w samym sercu kurortu przy głównej promenadzie w sąsiedztwie Pałacu Schaffgotschów i Parku Zdrojowego.

Hotel oferuje 30 ciekawie zaaranżowanych pokoi, utrzymanych w ciepłych barwach, nowocześnie wyposażonych, z dostępem do bezprzewodowego internetu. Wystrój wnętrz to zasługa architektów i właścicieli jednocześnie, którzy zrealizowali tu swoje marzenia, tworząc wyjątkowy klimat i aurę tego miejsca.

Wszystkie detale, oryginalne i pieczołowicie dopracowane, współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. We wnętrzach hotelu organizowane są wystawy, wernisaże a także niedzielne koncerty, zmieniając hotel w galerię sztuki.

Hotel zaprasza na pobyty indywidualne i kuracyjne w oparciu o zabiegi wykonywane w Domu Zdrojowym na bazie wód termalnych i borowin. Restauracja dostępna dla gości hotelowych i gości spoza hotelu przyciąga swoją niepowtarzalną architekturą, wystrojem wnętrza a także szerokim wyborem dań kuchni polskiej i międzynarodowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty pobytowo-kuracyjnej, która gwarantuje udany wypoczynek połączony z regeneracją sił witalnych, z wykorzystaniem leczniczych wód termalnych Cieplic.

Oferta 7/14/21 dniowego pobytu kuracyjnego zawiera:

• 7/14/21 noclegów w komfortowych pokojach z TV/ SAT/ INTERNET

• powitalny koktajl w dniu przyjazdu

• śniadanie, obiad, kolację

• badanie lekarskie w dniu przyjazdu

• 10 zabiegów tygodniowo w Uzdrowisku Cieplice Sp. z o.o. oddalonym o ok. 80 m od Hotelu Caspar

• bilet wstępu na wieczorek taneczny

• zaproszenie na niedzielny koncert w klimatach jazzujących


 

Szczegółowe informacje:

Hotel***Caspar

Pl. Piastowski 28

58-560 Jelenia Góra – Cieplice Zdrój

Tel. +48 75 645 50 01, +48 665 501 228

www.caspar.pl

 

Sprawdź: Noclegi Dolnośląskie, Hotele Dolnośląskie

.