Konferencje w plenerze?

manor

manor2manor3

A dlaczego by nie! Spotkanie z klientami, profesjonalna prezentacja czy też szkolenie firmowe mogą się odbywać na świeżym powietrzu.

Jeśli szukasz ciekawego adresu na organizację spotkania integracyjnego, szkolenia dla pracowników lub kluczowych klientów, mazowiecki hotel Manor Hosuse SPA jest idelnym miejscem  z nietuzinkowymi atrakcjami dla grup biznesowych. To tu, w otoczeniu przepięknego, zabytkowego parku mogą odbywać się w plenerze wydarzenia firmowe, warsztaty, czy nawet konferencje.

„Pomysł na przeniesienie prezentacji z sal konferencyjnych pod gołe niebo jest z pewnością nietypowy, ale nasze doświadczenie pokazuje, że dobrze przygotowany i przy odpowiednim sprzęcie doskonale się sprawdza. Zawsze pozostawia też niezapomniane wrażenia. Nasi goście chętnie pogłębiają wiedzę i  uczestniczą w aktywnościach team building w niezwykłej scenerii przypałacowego parku. Spotkania biznesowe w plenerze, są tym ciekawsze, że po intesynwnej pracy umysłowej można skorzystać z szerokiego wachlarza eventow outdoorowych i odpocząć na łonie natury” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

Konferencja w plenerze, to coś więcej jak tylko event na świeżym powietrzu. Manor House SPA dysponuje specjalnym rzutnikiem, który umożliwia prezentacje przy świetle dziennym. Na terenie całego kompleksu hotelowego, w tym również w rozległym parku, jest dostępny internet. A uczestnicy spotkania biznesowego mogą korzystać z leżaków, krzeseł ogrodowych czy piknikowych koców. W czasie wolnym goście chętnie oddają się relaksowi w ogólnodotępnych hamakach. Na dziedzińcu hotelu może być także udostępniony pełny serwis kawowy.

Wiosenna i letnia aura, przyjazne temperatury i oszałamiająca wręcz natura okalająca Manor House SPA sprzyjają rekreacji na zewnątrz. Można zażyć słowiańskich rytuałów zdrowia z Witalnej Wiosce ® SPA lub kąpieli słonecznych na tarasie zewnętrznym koło basenu z bezchlorową wodą ożywioną metodą Grandera. Można także zrelaksować się podczas porannych ćwiczeń runicznych, spróbować swoich sił w rozgrywkach golfa wodnego, pojeździć konno, czy odważyć się na „próbę ognia”, tzw. firewalking,  czyli spacer po ognistym dywanie bez bólu i szkody dla zdrowia. Chodzenie boso po rozżarzonych węglach wyzwala wewnętrzną siłę, pomaga w przekraczaniu własnych słabości i barier. Jest także znakomitym narzędziem motywacyjnym. Z innych pomysłów na integrację warto wymienić drużynowe poszukiwanie skarbu, degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach, czy też  warsztaty garncarskie lub florystyczne.

 Manor House SPA jako hotel bez dzieci jest ostoją spokoju i błogiego relaksu, który można osiągnąć dzięki seansom saunowym w kompleksie Łaźni Rzymskich, naturalnym terapiom w najlepszych holistycznym SPA w kraju lub chwilom spędzonym w niezwykłym Ogrodzie Medytacji. Jeśli dodać to tego komfortowe pokoje, w których łatwo przychodzi zdrowy sen, muzykoterapię czy kąpiele w japońskim stylu  w wannach ofuro. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ukoronowaniem całości są smakowite potrawy tradycyjnej polskiej kuchni oraz szerokie menu dla zwolenników „Diety Życia”, czyli niełączenia białek z węglowodanami. Różnorodnością kulinarnych propozycji zaskakuje także karta dań dla wegan.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Magiczne święta poza domem

Magiczne święta poza domem

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt poza domem było uważane za przejaw ekstrawagancji i nie było dobrze odbierane. Od jakiegoś czasu jednak taka propozycja spędzenia świątecznych dni cieszy się coraz...
Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Pierwsze 4 * w Gminie Andrychów

Na koniec roku, mamy bardzo dobre informacje dla odwiedzających gminę Andrychów. ParkHotel Łysoń w Inwałdzie został ponownie skategoryzowany i otrzymał czwartą gwiazdkę. Jest to pierwszy hotel w gminie Andrychów i drugi...
Sylwester po królewsku

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej...