INVEST-HOTEL 2013

investhotel2013

INVEST-HOTEL 2013 | 23-26 WRZEŚNIA 2013 | POZNAŃ

W dniach 23-26 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi INVEST-HOTEL – największe święto branży HoReCa w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie POLAGRA-GASTRO, czyli czas spotkań profesjonalistów, którzy przyjeżdżają, aby zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie gastronomii. To właśnie poprzez połączenie dwóch światów: hotelarstwa i gastronomii, udało się stworzyć dla hotelarzy i restauratorów odpowiednią platformę komunikacji, informacji oraz wymiany doświadczeń i pomysłów.

Kluczem do odświeżenia tegorocznej formuły Targów, jest nie tylko prezentacja najciekawszej oferty wystawienniczej, ale także integrowanie branży poprzez podejmowanie istotnych dla niej tematów. – Dla większości przedsiębiorców ogromnym wyzwaniem jest odnalezienie się na rynku w dobie kryzysu gospodarczego. Naszym celem jest dopomóc naszym im i przedstawić gotowe rozwiązania. Dlatego też nowej edycji przyświeca główne hasło programowe: optymalizacja kosztów hotelowych ­– wyjaśnia Marcin Gorynia, dyrektor Invest-Hotel.

Obecność na Targach, to niepowtarzalna szansa zapoznania się z pełną ofertą dla sektora HoReCa. Najnowsze produkty z zakresu wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych – to wszystko odnaleźć będzie można w trakcie Invest-Hotel.

Z bogatą ekspozycją zwiedzający zapoznają się w tzw. „czteropaku” – jednym z najbardziej widowiskowych miejsc na terenie poznańskich targów. Jest to pełne żywej zieleni miasteczko targowe, w którym dominuje przyjemna atmosfera. Taka, a nie inna lokalizacja jest również wynikiem powrotu do sprawdzonych rozwiązań. Budynki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego oraz przy bezpośrednim wejściu na Targi – logistycznych elementach, niezwykle ważnych dla wystawców zastanawiających się nad udziałem w Invest-Hotel.

W tym samym czasie co Invest-Hotel oraz Polagra Food, będą miały miejsce również Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH oraz Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD.

Więcej informacji na stronach:

www.investhotel.pl | www.polagra.pl

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...