II edycja Best Hotel Award 2012 rozpoczęta!

BHA2012

BHA2012-1Statuetka

Już od 6 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2012 roku. Głosowanie w II edycji Best Hotel Award 2012 trwać będzie na stronie www.besthotelaward.pl od 6 lutego do 6 listopada 2012 r.

Uprawnieni do głosowania są Klienci serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com, którzy już dokonali rezerwacji (głosowanie za pomocą formularzy na stronie www.besthotelaward.pl), jak również osoby będące np. bezpośrednimi Klientami hoteli – mogący oddać swój głos za pośrednictwem płatnych SMS. Tak jak w roku ubiegłym jedna osoba będzie mogła oddać jeden głos w danej kategorii.

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, oprócz szansy na wylosowania atrakcyjnych nagród rzeczowych i pobytów weekendowych w hotelach, otrzyma bon rabatowy rezerwuje.pl o wartości 20 zł do wykorzystania przy rezerwacji hoteli w Polsce lub na świecie na stronach Organizatora Konkursu. Ogłoszenie wyników głosowania i przyznanie nagród nastąpi 15 listopada.

II edycja to także sporo zmian w porównaniu z rokiem poprzednim.

W każdej z kategorii głosowanie odbywa się spośród 8 obiektów, nominowanych przez Kapitułę Nagrody (która wybrała po 5 hoteli w każdej kategorii) oraz społeczność Facebook’a (3 pozostałe obiekty), spośród propozycji przygotowanych przez Organizatora.

Powiększeniu uległa także liczba kategorii Nagród Best Hotel Award 2012.

Nagrody dla hoteli zostaną w tym roku przyznane w 46 kategoriach, regionalnych (np. dla hoteli z poszczególnych głównych miast) oraz ogólnopolskich (np za najlepsze spa, gastronomię, obsługę), nagrodzona zostanie także najlepsza sieć hotelowa w Polsce.

Na stronie www.besthotelaward.pl będą też publikowane raz w miesiącu wyniki cząstkowe głosowania.

Patronat honorowy nad Best Hotel Award 2012 objął Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Przypomnijmy, że w głosowaniu w I edycji Konkursu w 2011 roku udział wzięło 11437 osób, które oddały łącznie 17854 ważnych głosów.

Najwięcej statuetek Best Hotel Award 2011, bo aż 3, otrzymał Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, a po 2 statuetki otrzymały hotele: Villa Baltica w Sopocie, Hilton Gdańsk oraz hotel Gołębiewski w Mikołajkach.