Elitarne oblicze Turcji

Turcja1

Turcja2Turcja3Turcja4

Dynamiczny rozwój turystyki na terenie Turcji sprawia, że tutejsze kurorty oferują coraz lepsze warunki pobytu. W których ośrodkach tego kraju można wypocząć na najwyższym poziomie?

Luksus nie musi być drogi!

Dzięki rosnącej konkurencji w świecie tureckich hotelarzy oraz licznym ofertom biur podróży w elitarnych kurortach można cieszyć się wypoczynkiem w atrakcyjnej cenie. Jeśli i ty chcesz odpocząć w luksusie, sprawdź ceny wakacyjnych wyjazdów do Turcji oferowanych przez Rainbow Tours. Dzięki kuszącym promocjom każdy miłośnik podróży będzie mógł skorzystać z wakacji godnych VIP-ów i jedocześnie odkrywać piękno tego kraju. Gdzie najlepiej można spędzić takie wakacje?

Belek: miejsce dla miłośników golfa

Elitarne pola golfowe stały się jednym z symboli tego kurortu. Piękne plaże oraz luksusowe hotele nie są tu jednak jedynymi atrakcjami. Belek może się pochwalić idealnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych, a pobliskie zabytki powinny zadowolić każdego miłośnika historii. Ruiny antycznych miast znajdujące się w pobliżu tego miasta z pewnością zasługują na uwagę, wielu wrażeń mogą dostarczyć również wędrówki po terenach pobliskiego parku krajobrazowego.

Cesme: raj tureckich elit

Dla bogatych Turków oraz szukających doskonałych warunków pobytu turystów Cesme jest miejscem wyjątkowo atrakcyjnym. Co przyciąga turystów na jego teren? Eleganckie hotele, liczne lokale rozrywkowe oraz wiele możliwości uprawiania sportów wodnych czynią zeń jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych na Riwierze Tureckiej.

Marmaris: piękny kurort dla miłośników historii

Wielkim walorem tureckich kurortów jest fakt, iż w pobliżu wielu z nich znajdują się cenne zabytki. Dzięki temu w tureckich ośrodkach wypoczynkowych można bez problemów połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem na plaży. Tak jest również w przypadku Marmaris. Ten kurort to świetnie przygotowane na obsługę gości hotele oraz wspaniałe plaże. To również cenne zabytki, które można zwiedzić w czasie spacerów po mieście. W historycznej zabudowie wyróżnia się zamek Jonów, który stał się jedną z największych atrakcji tureckiego wybrzeża.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...