Co jest potrzebne do organizacji udanej konferencji?

dmi_conference

Firma 3TECH posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń – od małych spotkań biznesowych po duże koncerty i produkcje telewizyjne. Należą do nich też konferencje, i to niezależnie od skali.

Oferujmy zarówno możliwość wypożyczenia konkretnych urządzeń, jak zapewniamy doradztwo oraz wsparcie od A do Z w tego typu przedsięwzięciach. 3TECH gwarantuje wsparcie na wszystkich etapach oraz współpracę na miejscu, od projektowania wydarzenia po jego realizację i podsumowania. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, a doświadczenie powoduje, że szybko reagujemy i przewidujemy potencjalne sytuacje kryzysowe.

Projektory i ekrany

3TECH dysponuje szeroką paletą projektorów i ekranów, które będą służyć do wyświetlania prezentacji w trakcie konferencji. Stojące lub podwieszane ekrany projekcyjne, projektory, także panele LCD – wszystko zgodnie z potrzebami naszych klientów. Dostosowujemy nasze propozycje do wszelkiego typu sal, w których będzie organizowana konferencja.

Nagłośnienie i systemy tłumaczeń

3TECH oferuje pełne wsparcie jeśli chodzi o systemy nagłośnieniowe. Zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane. Firma dysponuje też sprzętem, który umożliwia zbudowanie skomplikowanych systemów tłumaczeń dla kilkudziesięciu czy kilkuset uczestników.

Integracja oraz najnowocześniejsze technologie

Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży 3TECH zapewnia pełną integrację realizacyjną konferencji. Zaufało nam już kilkaset podmiotów rządowych, samorządowych i komercyjnych. Nasza oferta jest wzbogacona o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne takie jak: infokioski, ściany i ekrany dotykowe, multimedialne punkty informacyjne. To wszystko dostosowujemy do potrzeb naszych klientów i organizowanych przez nich wydarzeń.

Skala się dla nas nie liczy. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi i doradztwa, współpracę z renomowanymi firmami w branży i pełną elastyczność wobec potrzeb, z którymi się zetkniemy. To sprawia, że organizacja konferencji – biznesowych, naukowych, rządowych – z 3TECH to gwarancja ich sukcesu.

Logo 3tech.eu

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

10 sposobów na organizację konferencji z sukcesem

10 sposobów na organizację konferencji z sukcesem

Każda konferencja definiowana jest jako zebranie grupy osób w celu omówienia określonych zagadnień. Współcześnie jednak konferencje to coś więcej niż tylko firmowe spotkania. Pełnią one niezwykle istotną rolę w kreowaniu...
Idealne Miejsce na Konferencję

Idealne Miejsce na Konferencję

Konferencje zazwyczaj kojarzą się z elitarnym spotkaniem najważniejszych przedstawicieli z danej dziedziny: politycznej, badawczej czy handlowej jak również z kilkugodzinnymi i częstymi wystąpieniami, bez żadnych dodatkowych atrakcji w czasie wolnym....
Rok z życia obiektów konferencyjnych

Rok z życia obiektów konferencyjnych

Rozpoczął się czas wakacyjny, okres słodkiego lenistwa i licznych wypraw – jednak nie dla każdego. Dla branży hotelarskiej okres letni jest czasem wzmożonej pracy, gdyż nadszedł tzw. „sezon”. A jak...