PLEBISCYT BEST HOTEL AWARD 2013 ZAKOŃCZONY!!!

BHA_Logo

Statuetka

Już po raz trzeci w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2013 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl rezerwuje.com

W 46 kategoriach nominowanych zostało prawie 300 hoteli i 8 sieci hotelowych, na które głosowało 15 780 osób oddając tym samym 28 756 ważnych głosów. Głosowanie trwało od 11 lutego 2013 roku do 10 listopada 2013 roku i odbywało się za pośrednictwem Internetu oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy Klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych hoteli poprzez oddanie głosu w plebiscycie.

Spośród wszystkich nominowanych hoteli przyznano nagrodę główną hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów, a są nimi, w kategorii hoteli 1-3* po raz kolejny Hotel Campanile Warszawa tryumfujący również w kategorii Warszawa 1-3*, a w kategorii hoteli 4-5* Odyssey Club Hotel Wellness & SPA z Dąbrowy k. Kielc, który łącznie zebrał aż 2 statuetki Best Hotel Award 2013 broniąc tytuł najlepszego hotelu w Kielcach i zgarniając statuetkę najlepszego hotelu SPA w Polsce!

Bezkonkurencyjnymi hotelami, które obroniły zeszłoroczne tytuły są: Villa Baltica Sopot (kategoria nad morzem 1-3*), Ilonn Poznań (Poznań 1-3*), Sofitel Grand Sopot (Dla zakochanych), Słoneczny Młyn Bydgoszcz (Hotele w Bydgoszczy), Radisson Blu Szczecin (Hotele w Szczecinie), andel’s Łódź (Hotele w Łodzi), Dom Wypoczynkowy Słoneczna Ustka (Ośrodki wczasowe, pensjonaty wille), Grand Nosalowy Dwór Zakopane (Sport & fitness i 4-5* w górach), Marriott Warszawa (Dla businessu), Marine Hotel Kołobrzeg (4-5* nad morzem), Novotel Gdańsk Marina (Trójmiasto 1-3*).

Doskonałą kuchnią może poszczycić się Zamek Ryn, najlepszą architekturą – Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort z miejscowości Kępa koło Sochocina, a najlepszym hotelem na weekend został Park Hotel Łysoń dodatkowo zajmujący 1 miejsce w kategorii Na weekend!

Nagrody dla tych samych hoteli w kolejnych edycjach konkursu wskazują o stale utrzymującym się ich wysokim poziomie i że cieszą się popularnością wśród klientów.

Poniżej publikujemy pełną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

<< ZAŁĄCZNIK >>

Przypominamy, że honorowy patronat nad Plebiscytem Best Hotel Award 2013 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Wszystkim nagrodzonym hotelom serdecznie gratulujemy, a głosujących zapraszamy do kolejnej – IV już edycji konkursu Best Hotel Award, który w 2014 roku ruszy ponownie.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...