Noclegi Warszawa – Luksusowy i Ekskluzywny Wypoczynek

Warszawa jako stolica Polski wyróżnia się na tle innych polskich metropolii pokaźną ilością luksusowych i ekskluzywnych hoteli SPA, zarówno czterogwiazdkowych jak i pięciogwiazdkowych. Warszawa, przez wzgląd na obecność licznych koncernów międzynarodowych, uznawana jest także za centrum polskiego biznesu. Dlatego właśnie turystyka biznesowa i korporacyjna odgrywa ważną rolę w warszawskim hotelarstwie. Obiekty Konferencyjne Warszawa charakteryzują gustownie urządzone wnętrza, wysoki standard oraz nowoczesny sprzęt technologiczny. Ekskluzywne hotele SPA w Warszawie zapraszają biznesmenów, przedsiębiorców i turystów tak krajowych, jak i zagranicznych. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki i znajdź wymarzony apartament, hotel czy centrum odnowy biologicznej.

Powrót do: Noclegi Mazowieckie

Sprawdź: Apartamenty Warszawa, Obiekty Konferencyjne Warszawa, Hotele Warszawa

Strona 2 z 2 Pierwsza « 12

Polonia Palace Hotel

Polonia Palace Hotel

Hotel Polonia Palace zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna znajduje się w odległości 500 m od hotelu. Do lotniska międzynarodowego można dotrzeć w 20 – 30 minut (około 8 kilometrów).

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel oferuje gościom komfortowe warunki pracy i wypoczynku. Dogodna lokalizacja hotelu przy Trakcie Królewskim.

Strona 2 z 2 Pierwsza « 12