VITAL & SPA RESORT SZAROTKA

Vital & SPA Resort Szarotka położony jest w Zieleńcu, największym ośrodku narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej na wysokości ok. 950 m. n.p.m. w paśmie Gór Orlickich. Resort położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie stoków narciarskich.

Gościom zaoferowano 160 miejsc noclegowych w pokojach Superior oraz w pokojach Prima. Do Państwa dyspozycji oddajemy również 9 przestronnych i komfortowych apartamentów.

 • Pokoje Superior są pokojami o standardzie hotelowymi, urządzonymi w stylu włoskim. Każdy pokój wyposażony jest w  łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telefon, telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Cześć pokoi Superior jest wyposażona w sejfy oraz lodówki.
 • Pokoje Prima oferują Państwu standard pensjonatowy. W ciepłych i przestronnych wnętrzach pokojów Prima oddajemy do Państwa dyspozycji łazienkę z prysznicem, telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Pokoje Prima dostępne są w wersji 1, 2, 3 i 4 osobowych. Stanowią one idealną ofertę dla rodzin z dziećmi. Część pokoi Prima znajduje się w sąsiednim budynku.

Resort Vital & SPA Szarotka kusi przysmakami  kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej. Szeroki wybór dań pozwala zaspokoić gusta najbardziej wymagających gości. Świeżo parzone espresso, wyborne koktajle i klimatyczne wnętrza naszych lokali zapewniają wyjątkową  atmosferę podczas Państwa pobytu. Restauracja połączona jest z tarasem widokowym z którego roztacza się widok na Kotlinę

Rekreacja w basenie to doskonały sposób na aktywne spędzenie nawet deszczowego dnia. Przepiękne otoczenie kompleksu sprzyja relaksowi, a seans w jacuzzi bądź w saunie to najlepszy suplement aktywnego wypoczynku.

W resorcie znajduje się centrum SPA w którym jest 7 gabinetów zabiegowych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia do pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Pakiety:

Lista pakietów

  ONA i ON w SPA

  ONA i ON w SPA pakiet spa

  Z myślą o wypoczynku i regeneracji wszystkich par i nie tylko, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne Pakiety SPA wraz z noclegami...

  Ilość dni: 3
  Cena: od 710 zł
  Przyjaciółki w SPA

  Przyjaciółki w SPA pakiet spa

  Z myślą o wypoczynku, relaksie i regeneracji w gronie przyjaciółek przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety SPA wraz z noclegami....

  Ilość dni: od 3 dni
  Cena: 1020 zł
  Przyszła mama w SPA

  Przyszła mama w SPA pakiet spa

  Z myślą o wypoczynku i regeneracji wszystkich przyszłych mam, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety SPA wraz z noclegami....

  Ilość dni: 3
  Cena: od 510 zł
  Romantyczne chwile we dwoje

  Romantyczne chwile we dwoje pakiet pobytowy

  Z myślą o wszystkich zakochanych i nie tylko, przygotowaliśmy specjalny pakiet - Romantyczne chwile we dwoje...

  Ilość dni: 3
  Cena: 925 zł