VILLA PEPITA & TITINA

Położone na krańcu kurortu są oazami ciszy i spokoju, zapewniają jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej.

Wille te są idealnym miejscem by odpocząć w kameralnej, niezapomnianej atmosferze. Można tu zorganizować spotkanie towarzyskie czy firmowe, konferencję, seminarium, szkolenie lub też imieniny, urodziny, jubileusz.

Villa Pepita i Villa Titina łączą w sobie urok starych, przywróconych do dawnej świetności rezydencji z nowoczesnością ułatwiającą relaks i odpoczynek. Hammam (łaźnia turecka) i mini-SPA to dodatkowe atrakcje.

Każda z przestronnych sypialni ma własną, indywidualnie zaprojektowaną łazienkę. Każde z pomieszczeń tworzy odmienny klimat. Próżno by tu szukać podobieństw charakterystycznych dla wnętrz hotelowych.

Są takie miejsca na świecie, do których chętnie wracamy, które wspominamy i o których myślimy. Do Pepity i Titiny wystarczy raz przyjechać, żeby stały się one jednym z takich miejsc.

Oferta:

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwadzieścia dwuosobowych pokoi z łazienkami (dwanaście w Villi Pepita i osiem w Villi Titina) urządzonych meblami z epoki, wyposażonych w stały dostęp do internetu, TV satelitarną oraz telefon. Wykorzystując dostawki w pokojach możemy w obu domach przyjąć jednocześnie do 56 osób. Do dyspozycji oddajemy również salę balową, salę kominkową, bar, jadalnię, salę bilardową połączoną z biblioteką oraz mini SPA (sauna sucha, mokra i jacuzzi), a także hammam (łaźnia turecka). Na życzenie aranżujemy salę konferencyjną w jednym ze stylowych pomieszczeń.

Obowiązujące ceny:
- cena za dwie osoby w pokoju wynosi: 220, 260 lub 290 zł w zależności od pokoju

- cena za jedną osobę w pokoju wynosi: 175, 210 lub 230 zł w zależności od pokoju

- cena za dodatkową osobę w pokoju wynosi: 80 zł

- cena za dziecko do lat 13 w pokoju rodziców wynosi: 60 zł

- dzieci do lat 4 śpiące z rodzicami: bezpłatnie

- opłata za psa: 20 zł za dzień

- 15% zniżki za trzecią i każdą kolejną noc – od wszystkich podanych wyżej cen

Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, mini SPA, bilard oraz parking.

Wszystkie podane wyżej ceny zawierają podatek VAT. Wszelkimi informacjami służymy oraz rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 74 813 5012, faxu: 74 813 5007, e-mailem: villapepita@villapepita.pl