VILLA HOFF WELLNESS & SPA

W hotelu Villa Hoff znajdziesz tyle samo uroku co luksusu, aktywności co relaksu, spokoju co rozrywki… Wszyscy nasi Goście zgodnie twierdzą, iż jest to idealne zgranie postępu i nowoczesności, z klasyczną tradycją i luksusem. Nasz nadmorski kurort to miejsce, w którym chce się być – nie tylko pobyć…

Wysoki standard to nie przypadek. Pobyt w naszym nadmorskim hotelu Villa Hoff – na wczasy, podczas konferencji, czy wykonywania obowiązków służbowych - jest dla naszych gości niezwykłym przeżyciem. Zapewnia to nasza kompleksowa oferta (wypoczynek, gastronomia, SPA, konferencje), profesjonalna obsługa, niezwykły klimat i czar samego hotelu oraz okolicy.

Aby dopełnić tego wszystkiego, do luksusowego zakwaterowania i wspaniałej okolicy gwarantujemy jeszcze profesjonalną i pomocną obsługę hotelową, niezapomniane posiłki z rąk wielokrotnie nagradzanego mistrza kuchni, bardzo dobrze wyposażone Spa & Wellness oraz wiele rozrywek w samym hotelu, jak i w okolicy.

Wszystko to sprawia, iż nadmorski hotel “Villa Hoff” to idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, a także spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych.


SPA

Stworzyliśmy nasz Club SPA & Wellness by dostarczyć naszym klientom swego rodzaju sanktuarium harmonii i spokoju – miejsca, w którym nasi goście mogliby zregenerować się fizycznie, psychicznie, mentalnie oraz emocjonalnie.

Dzięki Clubowi SPA hotelu Villa Hoff z każdego pobytu nad morzem powrócą Państwo zrelaksowani, odmłodzeni, piękniejsi i zdrowsi. Zalety nadmorskiego klimatu, komfortowe warunki pobytu, pełne kulinarnych specjałów menu w połączeniu z wybranym pakietem SPA są gwarancją kompleksowej rewitalizacji.

W naszym Clubie SPA stawiamy na wysoki standard usług i obsługi przez oferowanie kompleksowego podejścia do zdrowia, relaksu i urody.

Korzystając z jednego z Pakietów SPA mają Państwo możliwość zasmakować między innymi w: zabiegach kosmetycznych, masażach manualnych lub przyrządowych, zabiegach w gabinecie dalekowschodniej terapii Wellness Sanshui oraz nielimitowane korzystanie z centrum rekreacyjnego: basenu, jaccuzzi, sauny suchej i parowej. Profesjonalny zespół masażystów i kosmetyczek pomoże Państwu w wyborze najodpowiedniejszego programu pielęgnacyjnego. Odnowa biologiczna, hydroterapia i zabiegi kosmetyczne są uzupełniane propozycjami z nowego menu naszej restauracji, które obfituje w smakołyki przyrządzane z bogatych w cenne składniki odżywcze darów morza.

Nasz profesjonalnie wyszkolony personel pomoże Państwu w wyborze najodpowiedniejszego pakietu SPA. Pobyt w hotelu SPA to najprzyjemniejszy sposób dbania o zdrowie – zapraszamy do Clubu SPA w nadmorskim hotelu Villa Hoff.

Club SPA Villa Hoff proponuje Państwu pobyty o zróżnicowanej długości – oferujemy pakiety upiększające, odmładzające, relaksacyjne i tradycyjne pobyty wypoczynkowe. Tworząc pakiety SPA korzystaliśmy zarówno z najnowszych osiągnięć techniki, jak i – sięgającej korzeniami aż do czasów antycznych – wiedzy o wodolecznictwie.


Konferencje

W naszej specjalnej ofercie konferencyjnej oferujemy:

- do 10% rabatu na noclegi w weekendy

- do 20 % rabatu na noclegi w tygodniu

Villa Hoff to idealne miejsce na spotkania biznesowe, jak również szkolenia i konferencje nad morzem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży hotelarsko – gastronomicznej jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla każdej firmy. Nasze doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe zapewnią optymalne warunki do pracy, a w komfortowo urządzonych apartamentach zaznają Państwo upragnionego wypoczynku. Dodatkowo, w ramach pakietu biznesowego oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnie wyposażone centrum SPA & Wellness. Dzięki nam szkolenia i konferencje nad morzem to będzie obowiązek połączony z prawdziwą przyjemnością. I choć doskonale wiemy, że sale szkoleniowe i konferencyjne nie należą nad Bałtykiem do rzadkości, jesteśmy przekonani, że propozycja hotelu Villa Hoff będzie dla Państwa jedną z ciekawszych i bardziej atrakcyjnych. Zapraszamy!

Wymiary sali: dł. 8m, szer. 5 m = 40m2

Pojemność w układzie kinowym: 50 osób

Pojemność w układzie litery U: 38 osób

Pojemność w układzie szkolnym: 25 osób

Cena wynajmu Sali konferencyjnej Sala
pół dnia (do 4 godzin) 250 zł
cały dzień 380 zł

W cenie wynajmu jest: ekran, flipchart, rzutnik pisma.

SPRZĘT KONFERENCYJNY

PÓŁ DNIA (DO 4 GODZ.)

CAŁY DZIEŃ

Projektor multimedialny

230,00

380,00

Rzutnik do slajdów

30,00

50,00

Zestaw DVD lub Video

40,00

70,00

Odtwarzacz CD

30,00

50,00