SPA Szklarska Poręba – Ośrodki i Obiekty SPA&Wellness

Spa Szklarska Poręba to baza obejmująca luksusowe i ekskluzywne centra odnowy biologicznej działające na terenie i w obrębie tej pięknej miejscowości. Obiekty Spa Szklarska Poręba charakteryzują się miłą i uczynną obsługą, gustownym urządzeniem wnętrz oraz urokliwym krajobrazem. Goście mogą skorzystać z bogatej gamy zabiegów (m.in. kompleksowa pielęgnacja ciała, masaże, medycyna naturalna, usługi rehabilitacyjne). Szklarska Poręba jest doskonałym rozwiązaniem dla zwolenników narciarstwa, gdyż miasto pokryte jest przez śnieg średnio 110 dni w roku. Bajkowa atmosfera wzmaga także efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. Ośrodki Spa Szklarska Poręba mają na celu zregenerowanie sił fizycznych i psychicznych, poprawę zdrowia i kondycji organizmu, a przede wszystkim relaksacje.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Agat***

Hotel Agat***

Hotel dysponuje 20 stylowymi pokojami z 55 miejscami noclegowymi. Pokoje są komfortowo wyposażone w telewizor z programami telewizji satelitarnej, telefon, lodówkę, sejf oraz łazienkę z prysznicem.

Hotel Sasanka***

Hotel Sasanka***

Malowniczo położona u stóp Karkonoszy, Szklarska Poręba jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich w Polsce. Trudno wyobrazić sobie bardziej relaksujące i wygodne miejsce na odpoczynek z rodziną, konferencję czy szkolenie firmowe.