Spa Małopolskie – Obiekty i Ośrodki Spa&Wellness – Odnowa Biologiczna

Stres i przewlekle zmęczenie to współczesne choroby cywilizacyjne. Masz dość nerwów? Czujesz, że od załamania dzieli Cię tylko krok? Masz dość ciągłego wyścigu szczurów? Chcesz odpocząć od dzieci? Chcesz zrobić wreszcie coś dla siebie? Jeśli Twoja odpowiedź chociaż na jedno pytanie była twierdząca to znak, że potrzebujesz usług centrum odnowy biologicznej. Spa małopolskie obejmuje wykaz najbardziej ekskluzywnych i luksusowych ośrodków Spa w województwie małopolskim. Ośrodki odnowy biologicznej małopolskie oferują regenerację sił psychicznych i fizycznych organizmu. Wystarczy tylko parę dni aby wrócić do dawnej sprawności i odzyskać pozytywne nastawienie. Obiekty Wellness Małopolska to elegancja, komfort, styl i wysoka jakość obsługi.

Powrót do: Noclegi Małopolskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Małopolskie, Apartamenty Małopolskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek. Ekskluzywny hotel SPA w Zakopanem.

Hotel Grand Sal****

Hotel Grand Sal****

Hotel Grand Sal**** to czterogwiazdkowy, kameralny obiekt położony w sąsiedztwie jednego z najchętniej odwiedzanych zabytków w Polsce – Kopalni Soli „Wieliczka”. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 19 komfortowych pokoi DBL/TWIN oraz luksusowy apartament z widokiem na malowniczy Park św. Kingi. Nasz hotel posiada Strefę Relaksu na którą składają się: sauna, jacuzzi, sala bilardowa oraz gabinet masażu i odnowy biologicznej, a także Business Center – stylową i doskonale wyposażoną salą konferencyjną.

Hotel Klimek **** SPA  Muszyna – Złockie

Hotel Klimek **** SPA Muszyna – Złockie

Hotel Klimek **** SPA w Muszynie – Złockiem usytuowany jest w malowniczym otoczeniu gór Beskidu Sądeckiego, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w paśmie Jaworzyny Krynickiej. Komfortowe warunki gwarantują luksusowy nocleg w tym hotelu SPA w województwie małopolskim.

Hotel Rubinstein ****

Hotel Rubinstein ****

W samym centrum krakowskiego Kazimierza – tajemniczej dzielnicy pełnej śladów przeszłości –znajduje się miejsce wyjątkowe, jednocześnie charakterem idealnie wpasowujące się w tę magiczną przestrzeń…To Hotel Rubinstein – zabytkowa XV wieczna kamienica przy ul. Szerokiej 12, w sąsiedztwie której przed laty mieszkała sama Helena Rubinstein – pierwsza dama światowego biznesu kosmetycznego. Hotel Rubinstein został tak nazwany na jej cześć.

Leśne Spa

Leśne Spa

Leśne Spa mieści się w Hotelu City SM. Hotel usytuowany jest spokojnej, zielonej dzielnicy Krakowa, co gwarantuje ciszę i relaks. Leśne SPA to wSPAniałe miejsce, już w pierwszym roku działalności Spa, obiekt otrzymał drugie miejsce w Polsce w konkursie wSPAniałe Spa na Najlepszy Ośrodek Biologiczny w Polsce, a podczas tegorocznego konkursu utrzymał zasłużone drugie miejsce w tym ogólnopolskim konkursie.

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa**** to miejsce w którym styl spotyka się z pasją. Komfortowe sale konferencyjną zapraszają do organizacji skutecznego szkolenia, eventu. Hotel oferuje także organizację przyjęcia weselnego oraz pozostałych imprez rodzinnych.

od 320
NoNameLuxuryHotel&Spa****

NoNameLuxuryHotel&Spa****

Wykonany z pni drzew iglastych, czterogwiazdkowy luksusowy Hotel NoNameLuxury & SPA usytuowany jest w oazie spokoju, zatopionej w otoczeniu naturalnej zieleni sąsiedztwa Parku Narodowego. Głównym przewodnikiem jest jasność przestrzeni, minimalizmu i w pewnych aspektach futuryzmu, struktur z pozoru w stylu klasycznym na przemian z 9 metrowymi przeszkleniami.

RADOCZA PARK Hotel*** Active&Spa

RADOCZA PARK Hotel*** Active&Spa

Usytuowany w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody kompleks hotelowy Radocza Park*** Active & Spa został przygotowany dla osób poszukujących noclegu lub miejsca na dłuższy wypoczynek w komfortowych warunkach.

Redyk***

Redyk***

Redyk to nowy, dwupiętrowy obiekt oferujący noclegi w standardzie trzygwiazdkowego hotelu, nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego.

od 110 zł