SPA Lubuskie – Obiekty i Ośrodki SPA & Wellness – Odnowa Biologiczna

Spa lubuskie to podstrona Noclegi Lubuskie obejmująca spis najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych centrów odnowy biologicznej z terenu województwa lubuskiego. Komfort, styl i elegancja – te trzy słowa doskonale opisują obiekty spa lubuskie. Wnętrza urządzone z dobrym smakiem, najnowocześniejszy sprzęt do pielęgnacji ciała oraz życzliwa obsługa to jedne z wielu zalet zachęcających do wypoczynku w Spa & Wellness w lubuskim. Bogaty wachlarz pakietowy zachęca do skorzystania z takich zabiegów, jak: kompleksowa pielęgnacja ciała, ćwiczenia grupowe, medycyna estetyczna, wszelkiego rodzaju masaże itd. Najbardziej luksusowe ośrodki spa lubuskie tylko na portalu VipTurystyka.pl. Zachęcamy do dokładniejszego przejrzenia ofert poszczególnych obiektów Spa lubuskie.

Powrót do: Noclegi Lubuskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Lubuskie, Apartamenty Lubuskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Ruben Hotel****

Ruben Hotel****

Ruben Hotel**** – to klimatyzowany, biznesowy Hotel położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. Naszym Gościom oferujemy 62 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit.

od 290 zł