SPA Karpacz – Obiekty, Ośrodki SPA & Wellness w Karpaczu

Karpacz jest jednym z bardziej popularnych ośrodków turystycznych w Karkonoszach. Pomimo wszechobecnych możliwości praktykowania sportów zimowych, oferuje także obszerny wachlarz turystyki górskiej i krajobrazowej. Spa Karpacz obejmuje listę najbardziej prestiżowych obiektów turystycznych, świadczących usługi odnowy biologicznej, relaksacyjne oraz wypoczynkowe. Ośrodki Spa Karpacz wyróżniają się wysoką jakością obsługi, gustownie urządzonymi wnętrzami oraz urokliwymi widokami. Do okazałego wachlarzu usług Spa Karpacz zaliczamy takie zabiegi, jak: wszelkiego rodzaju masaże, usługi medycyny estetycznej, kompleksowa pielęgnacja ciała, rehabilitacja i wiele innych. Obiekty Spa Karpacz mają na celu poprawę zdrowia i kondycji organizmu, regenerację sił fizycznych i psychicznych, ale przede wszystkim koncentrują się na relaksacji.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Artus***

Hotel Artus***

Luksusowy Hotel w Górach – Artus to starannie odrestaurowany obiekt z XIX wieku w którym zawsze czekają na Państwa komfortowe i przytulne pokoje. Położony jest w pięknej dzielnicy Karpacza, w rejonie Wilczej Poręby. Bezpośrednie sąsiedztwo Karkonoskiego Parku Narodowego, spokój i bliskość przyrody pozwolą Państwu oderwać się od monotonii codziennego życia.

HOTEL Nowa-Ski ***

HOTEL Nowa-Ski ***

Od ponad 7 lat jesteśmy domem dla gości z całego świata. Tworzenie miejsca, w którym można doskonale wypocząć i pozostawić dobre wspomnienia to nasza praca i pasja. Staramy się, aby panująca u nas atmosfera sprawiła, że staniemy się dla Państwa drugim domem

Kompleks Wczasowo – Sanatoryjny SANDRA SPA w Karpaczu

Kompleks Wczasowo – Sanatoryjny SANDRA SPA w Karpaczu

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu położony w samym centrum miasta w dolinie Łomnicy i jej dopływów u podnóża Śnieżki stanowi doskonałą bazę pobytów rodzinnych, rehabilitacyjnych, dla odnowy i relaksu – SPA, a także konferencyjno – integracyjnych dla Firm.

Rezydencja Apollo

Rezydencja Apollo

Rezydencja Apollo położona jest malowniczo wśród stuletnich świerków i modrzewi, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie od centrum Karpacza dzieli ją jedyne 10 minut. Nieopodal naszej Rezydencji splatają się szlaki turystyczne wiodące do najpiękniejszych miejsc Karkonoszy.