Kompleks Wczasowo – Sanatoryjny SANDRA SPA w Pogorzelicy

O Nas

Zamieszkaj w eleganckim, wygodnym i urządzonym ze smakiem pokoju lub klimatyzowanym apartamencie. Możesz też wybrać jeden z otoczonych bujną zielenią letnich pawilonów, przed którym odpoczywając w zaciszu ogrodu ukoisz zmysły łagodnym szumem liści, zapachem świeżego, morskiego powietrza, ciepłem promieni słońca. A kiedy zapragniesz się posilić, odnajdziesz odpowiednie miejsce w jednej z trzech nastrojowych kawiarni, restauracji, herbaciarni, pijalni wód mineralnych lub po prostu skorzystasz z jednej ze stylowych jadalni. Odpoczywając możesz wybrać jedno z wielu niezwykłych miejsc w Sandrze, takich jakogród ze specjalnie przygotowanymi do wypoczynku zakątkami lub podziwiać okolicę z któregoś z widokowych tarasów. Możesz także odwiedzić mini ogród zoologiczny.

btn_panoramy

Spa

Harmonia, odprężenie, witalność – SPA to szum wody, zapach olejków, ciepło sauny, masaż, relaks – zapomnij o problemach i przywróć harmonię swemu ciału i duszy. Czerpiemy ogromną satysfakcję obserwując jak Twoje ciało z każdym dniem staje się coraz piękniejsze i bardziej wypoczęte. Nowe podejście do tradycyjnych i starożytnych technik leczniczych i wspomagających odnowę biologiczną organizmu to nie moda, to świadomy wybór stylu życia oraz dbania o siebie i swój wizerunek. Obecnie w Sandrze możemy zaoferować liczne zabiegi kuracji odmładzających i kosmetycznych, których część przedstawiamy poniżej:

- basen termalny z jaccuzi temp. ok. 35°C, basen termalny z wodospadem temp. ok. 18°C;

- basen termalny do ćwiczeń ze stanowiskami do masażu brzucha i całego ciała oraz biczami wodnymi;

- podwodna ścieżka do masażu stóp;

- grota solna;

- sauna sucha z koloroterapią i muzykoterapią;

- łaźnia parowa z aromaterapią;

- grota lodowa;

- grota śnieżna;

- słoneczna łąka ze stanowiskami do opalania, solarium;

- zabiegi na twarz i ciało: czekoladowy, winogronowy, perłowy, kawowy, złoty, mineralizujący, nawilżający, odchudzający, modelujący, ujędrniający, Peeling, etc.;

- zabiegi na ciało: stemple ziołowe, masaż holistyczny, body wrap- odtoksycznianie i redukcja tkanki tłuszczowej, oligogel- odbudowujący siły witalne, nawilżająco- odżywczy, przeciw cellulitis, błotem z Morza Martwego, Guam, etc.;

- masaże całościowe i częściowe, masaż holistyczny „Sandra Herbal Fascynation”, masaż relaksacyjny, etc.;

- refleksoterapia, terapia tlenowa;

- Bodyter: termoterapia i elektrostymulacja;

- STS SYSTEM (subdermalna terapia), PSP STSTEM (system fotoelektroporacji);

- zabiegi kosmetyczne dłoni, stóp oraz twarzy.

Cennik

Rehabilitacja

Czerpiemy ogromną satysfakcję obserwując jak Twoje samopoczucie z każdym dniem staje się coraz lepsze. Lata praktyki nauczyły nas jak ważna jest pewność i zaufanie. Jednak nas przede wszystkim interesuje skutek i trwały efekt.

Nasza baza zabiegowa jest otwarta dla wszystkich chętnych, chcących podreperować swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Dotyczy to osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz osób niepełnosprawnych.

Proponujemy Państwu profesjonalnie prowadzoną rehabilitację dla osób ze schorzeniami:

- układu ruchu

- układu oddechowego

- układu krążenia

- układu nerwowego

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz niezbędnym i nowoczesnym sprzętem.

Konferencje

Kompleks Wczasowy „SANDRA SPA” w Pogorzelicy ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją ofertę pobytów szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych dla Firm. Dysponujemy odpowiednio bogatą ofertą hotelowo – rekreacyjną, aby zaspokoić większość Państwa życzeń:

- sale konferencyjne i bankietowe,

- pokoje i apartamenty,

- zaplecze gastronomiczne /restauracja, kawiarnie, pub z kręgielnią, pijalnia wód/,

- kompleks basenowy /baseny kryte, odkryte, termalne, dwie zjeżdżalnie 60 i 130 m. z efektami multimedialnymi, całoroczny wodny plac zabaw dla dzieci etc./,

- odnowa biologiczna /tepidarium, sauny, łaźnie, grota solna, natryski doznań/,

- NOWOŚĆ !!! NOWOCZESNE KRYTE LODOWISKO (od grudnia do marca)

- korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej,

- miejsca do grilla i na ognisko,

- dozorowany parking,

wszystko przygotowane tak by maksymalnie wykorzystać cenny czas.

Dodatkową atrakcją jest niewątpliwie las, cisza i świeże morskie powietrze. Nasze doświadczenie oparte na wieloletniej organizacji imprez szkoleniowo – konferencyjnych będzie dodatkowym atutem.   Posiadamy trzy sale konferencyjne /od 20 do 200 osób/ o łącznej powierzchni ponad 900 m2, dysponujące nowoczesnym sprzętem audio-video: projektorami multimedialnymi, zestawami video i DVD, nagłośnieniem konferencyjnym oraz klimatyzację z możliwością dowolnego ustawienia.