Apartamenty Poznań – Luksusowe i Ekskluzywne Apartamenty

Najbardziej ekskluzywne i luksusowe apartamenty zlokalizowane w Poznaniu. Jeżeli poszukujesz prestiżowego apartamentu w stolicy Wielkopolski powinieneś skorzystać z niniejszej wyszukiwarki. Mapka lokalizacyjna pozwoli w sposób wygodny zapoznać się z poszczególnymi ofertami. Apartamenty Poznań – komfortowe warunki wypoczynku tylko na VipTurystyka.pl

Powrót do: Noclegi Wielkopolskie, Noclegi Poznań, Apartamenty Wielkopolskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Green Hotel****

Green Hotel****

GREEH HOTEL – zawsze, gdy odwiedzasz Poznań. Green Hotel usytuowany jest w Komornikach pod Poznaniem na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, przy trasie Poznań-Wrocław – oddalony tylko o dwa kilometry od zjazdu z autostrady A2 Warszawa – Berlin i dwanaście kilometrów od centrum miasta i Portu Lotniczego Ławica.

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury neogotyckiej w Polsce. Położony 29 km od Poznania, pieczołowicie odrestaurowany i wyposażony w stylowe meble wraz z malowniczym parkiem i stawami doskonale oddaje klimat atmosfery pałacu z końca XIX wieku.

Pensjonat Feniks***

Pensjonat Feniks***

Zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji cenowych.

Pensjonat stosuje atrakcyjny system udzielania zniżek oraz korzystnych warunków współpracy z grupami i klientami stałymi.