PAŁAC WIEJCE

W stylowych wnętrzach odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki. Wystrój i wyposażenie, które łączy w sobie oryginalny charakter Pałacu z nowoczesnością i funkcjonalnością klasyfikuje obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych.
Znajdujący się w zakolu Warty Pałac otoczony jest lasami Puszczy Noteckiej oraz 15 hektarowym parkiem z przepięknym starym drzewostanem i systemem stawów.

Konferencje i szkolenia

Otoczenie Pałacu oraz współpraca z profesjonalnymi firmami eventowymi sprawia, że wybór atrakcji jaki możemy zapewnić w celu urozmaicenia szkolenia czy organizacji imprezy integracyjnej jest niemal nieograniczony. Przykładowe propozycje atrakcji to: jazda konna, przejażdżki bryczką, wycieczki rowerowe, Nordic Walking, loty balonem i lotnią, spływy kajakowe, strzelanie z łuku, paintball, quady, mini golf, szachy i kręgle ogrodowe.

Po emocjonujących atrakcjach czy wyczerpujących szkoleniach zapraszamy do relaksu w saunie fińskiej i parowej oraz jacuzzi.

Dodatkową atrakcją są noclegi w pałacu oraz zabytkowych budynkach Rządcówki, Folwarku i Domku Ogrodnika. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 143. W układzie konferencyjnym możemy zapewnić nocleg dla 130 osób.
Pałac Wiejce znajduje się na granicy dwóch krain geograficznych: Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej oraz dwóch województw (wielkopolskie i lubuskie). Najbliższe duże miasta to Poznań, Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski.
W Pałacu Wiejce organizujemy: imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, wesela jak również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe. Liczne sale konferencyjne oraz bankietowe w zależności od aranżacji mogą przemienić się w sale weselne jak również służyć jako sceneria koncertu, pokazu czy innego wydarzenia. Niezależnie od charakteru każda impreza zorganizowana w Pałacu Wiejce będzie wyjątkowa.