Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z widokiem na park i dziedziniec. Wszystkie pokoje posiadają stylowe meble i przytulny, ciepły klimat. Do dyspozycji gości jest oryginalnie urządzona łazienka, telewizor, internet bezprzewodowy, telefon. Wystrój pokoi został dopasowany do stylu i charakteru całego pałacu, stąd część hotelowa i restauracyjna tworzą harmonijną całość.

Polecamy szczególnie niezwykły Pokój Różany z przyległym tarasem, który jest miejscem aranżacji specjalnych pakietów pobytowych dla naszych gości.

Ceny noclegów dla klientów indywidualnych:

- Apartament Rózany – 390 zł / doba

- pokój dwuosobowy deluxe – 300 zł / doba

- pokój jednoosobowy – 190 zł / doba

- pokój dwuosobowy – 260 zł / doba

- pokój trzyosobowy – 360 zł / doba

- pokój czterosobowy – 440 zł / doba


Przyjęcia

Naszym gościom gwarantujemy wyjątkową oprawę każdej uroczystości rodzinnej i biznesowej.

Organizujemy:

- wesela

- przyjęcia komunijne,

- imprezy imieninowe/urodzinowe

- jubileusze,

- spotkania wigilijne i noworoczne

- bale sylwestrowe i karnawałowe

Pałac w Krześlicach to niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce, tonące w soczystej zieleni otaczającego parku. Doskonale oddaje klimat romantycznego pałacu z końca ubiegłego wieku. Pałac w Krześlicach jest idealnym miejscem aranżacji niezapomnianego ślubu, komunii, przyjęcia rodzinnego czy pikniku firmowego. Kameralna atmosfera, życzliwa obsługa oraz znakomita kuchnia sprawią, że zechcecie często wracać do tych pięknych chwil!

Pod komfortowo wyposażonym namiotem możemy zorganizować przyjęcia zasiadane do 350 osób lub do 500 w formie bankietu angielskiego.

Bogate doświadczenie gastronomiczne sprawia, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Pomożemy zorganizować przyjęcie zgodnie z Państwa życzeniami i oczekiwaniami, każde przyjęcie jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne.


Spotkania Firmowe

Na życzenie naszych klientów biznesowych organizujemy:

- konferencje, szkolenia, sympozja,

- imprezy integracyjne i motywacyjne,

- spotkania z klientami i partnerami,

- imprezy okolicznościowe (rocznice, jubileusze).

Dla firm przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe, które pomogą w aranżacji spotkań firmowych. Sale konferencyjne pomieszczą od 20 do 100 osób i wyposażone są w rzutniki, flipcharty, ekrany i inne niezbędne elementy konferencyjne.

Pod komfortowo wyposażonym namiotem możemy zorganizować spotkania zasiadane do 350 osób lub do 500 w formie bankietu angielskiego.

Po zakończeniu szkolenia czy konferencji proponujemy odprężenie i wybór jednaj z ciekawych pałacowych atrakcji: kortów tenisowych, sauny, przejażdżki bryczką oraz wielu innych organizowanych na życzenie naszych gości.


Rekreacja

Naszym gościom udostępniamy profesjonalnie przygotowane korty tenisowe w pałacowym parku, saunę wraz z salą wypoczynku, bilard w sali Kominkowej oraz wiele innych atrakcji organizowanych na indywidualne życzenie naszych gości.

Zapraszamy na urokliwe przejażdżki bryczką po okolicy czy ekstremalne rajdy samochodami terenowymi. Gościom szukającym mocnych wrażeń proponujemy ściankę wspinaczkową, most linowy, paint ball oraz gry scenariuszowe rozgrywane na terenie 5 ha parku.

Tym, którzy uciekają od miejskiego zgiełku proponujemy wypoczynek na naszych tarasach, spacer lub przejażdżkę rowerową po okolicy.