Ośrodek Konferencyjny Siedlisko Janczar

O Ośrodku

„Siedlisko Janczar” to idealne miejsce dla organizacji rodzinnych uroczystości, wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, Zielonych Szkół, Wakacji w siodle, nauki jazdy konnej, a także spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i wyjazdów służbowych. Ośrodek dysponuje nowoczesną i komfortową bazą noclegowo- gastronomiczną i konferencyjną oraz stadniną koni.

Usytuowany jest w malowniczym regionie Polski Południowo-Wschodniej, w województwie podkarpackim, w odległości 20 km od Rzeszowa, w miejscowości Pstrągowa.

Zapraszamy w gościnne progi, gdzie właściciele wraz ze zorganizowanym personelem stworzyli wyjątkowy klimat sprawiając tym samym, że każdy pobyt staje się niepowtarzalny i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Gości, a otaczające nas przepiękne tereny Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu zwanego “Małymi Bieszczadami” oraz bogata oferta rekreacyjno-sportowa ośrodka dopełnią reszty.

Obiekt dysponuje 23 komfortowymi 2 – 3 osobowymi pokojami, mogącymi pomieścić 60 osób. Oferujemy noclegi w klimatyzowanych pokojach z łazienkami, wyposażonych w telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Dla rodzin z małymi dziećmi udostępniamy w razie potrzeby łóżeczko, stolik-krzesełko oraz zabawki. Nowo wybudowany obiekt hotelowy spełnia standardy wysokiej jakości, przystosowany jest dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Goście obiektu mają do dyspozycji bezpieczny parking, Zielony Ogród z altaną i zapleczem grillowym, latem baseny.

W recepcji można nieodpłatnie wypożyczyć: mapy szlaków i atrakcji turystycznych, rowerowych, przewodniki po powiecie Strzyżowskim.

Obsługa rozmawia w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Stadnina

Stadnina Janczar powstała z pasji i zamiłowania do koni. Pobyt w naszej stadninie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od codziennej rzeczywistości, zasmakować ciszy, spokoju, wśród malowniczych terenów otaczających nasz ośrodek i przy okazji doskonalić technikę jazdy lub rozpocząć swoją przygodę z końmi

Obecnie dysponujemy ponad 20 końmi ras: koń małopolski, konik polski, kuc feliński, szlachetna półkrew, które są przygotowane do nauki jazdy dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych. Dla każdego dobierzemy odpowiedniego wierzchowca i dostosujemy program nauki do poziomu umiejętności jeździeckich. Lekcje jazdy konnej odbywają się na maneżu oraz w krytej ujeżdżalni.

Dla osób, które opanowały już podstawowe tajniki jazdy konnej, proponujemy wyjazdy w teren, o zróżnicowanym stopniu trudności, podczas których można z końskiego grzbietu podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego.

Gwarantujemy rzetelną naukę jazdy konnej prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów

Ponadto oferujemy oprowadzanie na lonży, przejażdżki bryczkami, saniami, obozy jeździeckie i wiele innych atrakcji.

Nasz ośrodek rozwija sie bardzo dynamicznie. W styczniu br. otworzyliśmy nowoczesną stajnie z hotelem dla koni wraz z pełnowymiarową ujeżdżalnią i karuzelą.