Obiekty Konferencyjne Warszawa

Wykaz najbardziej luksusowych i ekskluzywnych obiektów konferencyjnych w Warszawie, stolicy Polski. Zapraszamy do znalezienia ośrodka konfrencyjnego który zaspokoi Państwa potrzeby. Organizacja spotkań biznesowych w Warszawie, dzięki niniejszej wyszukiwarce, jest jeszcze łatwiejsze. Na naszym serwisie znajdują się najbardziej prestiżowe obiekty biznesowe. Sale konferencyjne zaprezentowane na serwisie VipTurystyka.pl gwarantują komfortowe warunki pobytu i uczestnictwa. Obiekty konferencyjne Warszawa – doskonałe miejsce do przeprowadzania elitarnych szkoleń, spotkań, imprez integracyjnych, motywacyjnych.

Powrót: Noclegi Warszawa, Obiekty Konferencyjne Mazowieckie

Sprawdź: Apartamenty Warszawa, Hotele Warszawa

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Gordon

Hotel Gordon

Hotel Gordon, dzięki swej lokalizacji, posiada istotny atrybut – łatwy dojazd z każdego miejsca. Położony jest przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Warszawy, a jednocześnie blisko Lotniska Międzynarodowego “Okęcie”, co czyni hotel dostępnym zarówno dla osób podróżujących komunikacją miejską, samochodem jak i samolotem.

od 94 zł
Hotel HARENDA***

Hotel HARENDA***

Hotel HARENDA zlokalizowany jest w centrum Warszawy, na ul. Krakowskie Przedmieście 4/6. Z Dworca Centralnego można do nas dojechać bezpośrednim autobusem nr 175. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 35 pokoi jednoosobowych, 5 pokoi dwuosobowych, 2 apartamenty oraz dwie sale konferencyjne.

od 170 zł
Hotel Lord****

Hotel Lord****

Wielkim atutem Lord Hotel Conference Center jest atrakcyjne położenie w Warszawie, przy Międzynarodowym Lotnisku Chopina oraz prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Służewca Przemysłowego. Dobrze rozwinięta sieć dróg i komunikacji miejskiej daje możliwość szybkiego dostania się do Śródmieścia – dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 7 minut.

od 230zł
Hotel Pod Lasem

Hotel Pod Lasem

Usługi Hotelarsko – Gastronomiczne “Pod Lasem” w Dąbrówce Szlacheckiej w gminie Białołęka w woj. Mazowieckim oferuje: dwie sale konferencyjno- szkoleniowo- bankietowe klimatyzowane każda na 250 osób.

Hotel Rialto *****

Hotel Rialto *****

Unikalny i elegancki pięciogwiazdkowy Hotel dyskretnie usytuowany w centrum Warszawy umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów Warszawy, zabytków kultury, centrów biznesowych i rozrywkowych oraz atrakcji turystycznych.

Le Méridien Bristol

Le Méridien Bristol

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w Warszawie i zaprosić do miejsca, o którym marzą sławy – jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce – Le Meridien Bristol.

Polonia Palace Hotel

Polonia Palace Hotel

Hotel Polonia Palace zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna znajduje się w odległości 500 m od hotelu. Do lotniska międzynarodowego można dotrzeć w 20 – 30 minut (około 8 kilometrów).

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel oferuje gościom komfortowe warunki pracy i wypoczynku. Dogodna lokalizacja hotelu przy Trakcie Królewskim.