Konferencje – Obiekty, Sale Konferencyjne Poznań

Konferencje Poznań to podstrona Noclegi Poznań zawierająca listę najbardziej prestiżowych ośrodków konferencyjnych umiejscowionych na terytorium wielkopolskiej stolicy. Poznań posiada niezwykle rozbudowane zaplecze biznesowe, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym, polskim przedsiębiorcom, czy menedżerom. Sale biznesowe Poznań należą do grona najlepiej wyposażonych  obiektów konferencyjnych w Polsce. Obiekty szkoleniowe dysponują najnowocześniejszym sprzętem technologicznym w skład którego wchodzą m.in. ekrany, tablice flip chart, rzutniki pisma, projektory multimedialne, mikrofony itd. W Poznaniu zbiega się 5 dróg krajowych, w tym  autostrada oraz 4 drogi krajowe. Dogodne położenie to również zaleta, która stawia spotkania biznesowe w Poznaniu na pierwszym miejscu.  Baza sprawdzonych ośrodków szkoleniowych tylko w serwisie VipTurystyka.pl.

Powrót: Noclegi Poznań

Sprawdź: Apartamenty Poznań

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Green Hotel****

Green Hotel****

GREEH HOTEL – zawsze, gdy odwiedzasz Poznań. Green Hotel usytuowany jest w Komornikach pod Poznaniem na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, przy trasie Poznań-Wrocław – oddalony tylko o dwa kilometry od zjazdu z autostrady A2 Warszawa – Berlin i dwanaście kilometrów od centrum miasta i Portu Lotniczego Ławica.

Hotel Astra

Hotel Astra

Tutaj słowo gościnność ma szczególne znaczenie. Doskonale przygotowana obsługa stworzy Państwu specyficzny klimat dobrej zabawy i wypoczynku.

Hotel Dorrian***

Hotel Dorrian***

Hotel Dorrian*** w Poznaniu położony w samym centrum miasta, otoczony zielenią parkową, położony jest zaledwie 500 metrów od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Naszą specjalnością jest organizacja bankietów i przyjęć okolicznościowych. Wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury neogotyckiej w Polsce. Położony 29 km od Poznania, pieczołowicie odrestaurowany i wyposażony w stylowe meble wraz z malowniczym parkiem i stawami doskonale oddaje klimat atmosfery pałacu z końca XIX wieku.

Pensjonat Feniks***

Pensjonat Feniks***

Zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji cenowych.

Pensjonat stosuje atrakcyjny system udzielania zniżek oraz korzystnych warunków współpracy z grupami i klientami stałymi.


Słowa Kluczowe: Noclegi Poznań, Obiekty Konferencyjne, Ośrodki Konferencyjne, Obiekty Szkoleniowe, Ośrodki Szkoleniowe, Hotele, Sale Biznesowe,  Sale Konferencyjne Poznań