Obiekty Konferencyjne Lubuskie – Sale Konferencyjne

Poszukujesz wyjątkowych obiektów konferencyjnych w województwie lubuskim? Zapraszamy do sprawdzenia najbardziej komfortowych ośrodków konferencyjnych oferujących komfortowe sale biznesowe na terenie województwa  lubuskiego. Sale konferencyjne na terenie całego województwa lubuskiego.  Tylko najbardziej prestiżowe obiekty biznesowe. Planujesz przeprowadzić owocne szkolenia na terenie województwa lubuskiego – skorzystaj z ofert zamieszczonych na portalu VipTurystyka.pl. Zapewniamy, że wszystkie ośrodki konferencyjne gwarantują najwyższe standardy prowadzonych spotkań.

Powrót do: Noclegi Lubuskie, Obiekty Konferencyjne

Sprawdź: SPA Lubuskie, Apartamenty Lubuskie, Hotele Lubuskie

PAŁAC WIEJCE

PAŁAC WIEJCE

Pałac Wiejce to nowoczesne i komfortowe centrum konferencyjno szkoleniowe oraz hotel zlokalizowany w jednym z największych i najokazalszych obiektów zabytkowych zachodniej Polski.

Rezydencja Janków

Rezydencja Janków

Hotel ulokowany jest przy trasie Wrocław-Berlin oraz w pobliżu malowniczych Borów Dolnośląskich, słynących z obfitych grzybobrań. Budowa Rezydencji została ukończona w 1892 roku. Świetność odzyskała w kwietniu 2002 roku kiedy to została odrestaurowana oraz oddana do użytku

od 100zł
Ruben Hotel****

Ruben Hotel****

Ruben Hotel**** – to klimatyzowany, biznesowy Hotel położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. Naszym Gościom oferujemy 62 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit.

od 290 zł