Obiekty Konferencyjne Lubelskie – Sale Konferencyjne

Poszukujesz wyjątkowych obiektów konferencyjnych w województwie lubelskim? Zapraszamy do sprawdzenia najbardziej komfortowych ośrodków konferencyjnych oferujących komfortowe sale biznesowe na terenie województwa lubelskiego. Sale konferencyjne na terenie całego województwa lubelskiego.  Tylko najbardziej prestiżowe obiekty biznesowe. Planujesz przeprowadzić owocne szkolenia na terenie województwa lubelskiego – skorzystaj z ofert zamieszczonych na portalu VipTurystyka.pl. Zapewniamy, że wszystkie ośrodki konferencyjne gwarantują najwyższe standardy prowadzonych spotkań.

Powrót do: Noclegi Lubelskie, Obiekty Konferencyjne

Sprawdź: SPA Lubelskie, Apartamenty Lubelskie, Hotele Lubelskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Kęszyca Leśna

Hotel Kęszyca Leśna

To miejsce magiczne w samym centrum lasu nad jeziorem. Tu zapomina się o hałasie oraz zgiełku miasta.
To zaciszny i magiczny hotel, który potrafi zauroczyć każdego, kto przekroczy jego progi.

Hotel Przepióreczka

Hotel Przepióreczka

Hotel oferuje standardowo 41 miejsc noclegowych w 26 komfortowo urządzonych pokojach jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Hotel Spichlerz

Hotel Spichlerz

Zapraszamy do uroczego hotelu Spichlerz. Zbudowany w XVII wieku, z białej opoki, malowniczo wpisany w krajobraz bulwaru nad Wisłą, jest wymarzonym miejscem wypoczynku.