Konferencje Gdynia – Obiekty, Sale Konferencyjne i Szkoleniowe

Hotele w Trójmieście, w tym obiekty konferencyjne i szkoleniowe w Gdyni znane są z wysokiej klasy organizowanych tam konferencji i najlepszych ośrodków SPA w Polsce. Ośrodki konferencyjne w Gdyni wybierane są nie tylko przez polskie firmy na zorganizowanie tam konferencji ale również i niemieckich przedsiębiorców. Morze, piaszczyste plaże oraz wysokiej jakości ośrodki, oferujące wysoki poziom usług po atrakcyjnej cenie powodują, że przedsiębiorców organizujących tam potkania biznesowe przybywa z roku na rok. Hotele konferencyjne w Gdyni są najlepiej przystosowanymi i wyposażonymi obiektami do zorganizowania tam konferencji: duże sale konferencyjne, biznes roomy, sprzęt multimedialny i technologiczny w tym rzutniki, projektory, sprzęt audiowizualny czy komputer, miejsca do odpoczynku w przerwie między wystąpieniami takie jak kompleks basenów, siłownia oraz sauny, to tylko część z wielu możliwości jakie dają nam ośrodki konferencyjne w Gdyni.

Hotel *** WIENIAWA

Hotel *** WIENIAWA

Serdecznie zapraszamy do odrestaurowanego XIX – wiecznego Pałacu w nadmorskiej wsi Rekowo Górne położonej przy trasie prowadzącej na Półwysep Helski. Hotel*** Wieniawa to kameralne miejsce dla osób ceniących ciszę i prywatność – nasi Goście poczują tu magię miejsca i czasu, a my dołożymy wszelkich starań aby ich pobyt stał się wyjątkowy i niezapomniany.

Hotel Antares

Hotel Antares

Hotel Antares to wysoki standard w dobrej cenie. Pomimo statusu hotelu dwu­gwia­zdko­wego, standardem odpowiada Hotelom trzygwiazdkowym. Dogodna lokalizacja, wygodne wnętrza, atrakcyjne ceny, duży, darmowy parking, WI-FI. Idealne miejsce do organizowania wy­po­czyn­ku, jak również konferencji i szkoleń.

Hotel Kuracyjny***

Hotel Kuracyjny***

Hotel położony jest w urokliwej i spokojnej dzielnicy Gdynia – Orłowo, w odległości 300 m od plaży i morza. Piaszczysta plaża, przepiękne molo i nadmorski deptak sprawiają, że jest to idealne miejsce gdzie wygodnie spędzą Państwo wolny czas lub zorganizują spotkanie biznesowe korzystając z dobrodziejstw SPA i nowoczesnej medycyny.

od 115 zł
Hotel SPA Faltom****

Hotel SPA Faltom****

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Faltom położony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska, Gdyni, Sopotu a także Półwyspu Helskiego. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa na 800 osób, Klub Malucha.

Willa Lubicz

Willa Lubicz

Willa Lubicz to hotel położony nad morzem, zbudowany w 1936 roku przez Władysława Zaleskiego, kpt. żeglugi wielkiej.