Konferencje – Obiekty, Sale Konferencyjne Gdańsk

Wykaz najbardziej luksusowych i ekskluzywnych obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Zapraszamy do znalezienia hotelu, pensjonatu, który zaspokoi Państwa potrzeby. Organizacja spotkań biznesowych w Gdańsku. Na naszym serwisie znajdują się najbardziej prestiżowe obiekty biznesowe. Sale konferencyjne zaprezentowane na serwisie VipTurystyka.pl gwarantują komfortowe warunki pobytu i uczestnictwa. Konferencje Gdańsk - doskonałe miejsce do przeprowadzania elitarnych szkoleń, spotkań, imprez integracyjnych, motywacyjnych.

Powrót: Noclegi Gdańsk

Sprawdź: Apartamenty Gdańsk

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Ośrodek wypoczynkowy “BURSZTYN”

Ośrodek wypoczynkowy “BURSZTYN”

Ośrodek Wczasowy “Bursztyn” znajduje się na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Jego atrakcyjna lokalizacja oddalona jest zaledwie 300 metrów od morza. Wszelkie atrakcje wyspy wraz z piaszczystą plażą znajdują się na wyciągnięcie ręki, a do centrum Gdańska jest jedynie 15 km.

DAL Hotel**

DAL Hotel**

Hotel Dal to doskonałe miejsce dla osób przebywających w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Lokalizacja hotelu zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym trójmiastem

Hotel Cztery Pory Roku***

Hotel Cztery Pory Roku***

Hotel jest obiektem trzy gwiazdkowym, charakteryzuje się zacisznym położeniem, nowoczesną architekturą oraz przestrzenną aranżacją wnętrz. Jest doskonałym miejscem odpoczynku dla gości podróżujących w okolicach Trójmiasta.

Hotel Kozi Gród****

Hotel Kozi Gród****

Jeżeli uważasz, że tłoczne wczasy nad morzem to nietrafiony pomysł na wakacje, proponujemy Kaszuby i wypoczynek w hotelu a’la spa otoczonym zielenią. Oferujemy noclegi 25 km od centrum Gdańska i wypoczynek nad niedaleko położonym Jeziorem Przywidzkim.

Hotel Lipce

Hotel Lipce

Hotelik „Lipce” obecny jest na trójmiejskim rynku usług hotelarskich od ćwierć wieku. Położony jest na terenie zespołu parkowego, co zapewnia naszym gościom pobyt w zacisznym otoczeniu. Usytuowany jest 5 km od centrum Gdańska, Gdańskiej Starówki i przystani Żeglugi Gdańskiej na trasie Gdańsk-Tczew.

od 50 zł
Pałac w Leźnie

Pałac w Leźnie

Szanowni Państwo, XVIII – wieczny Zespół Pałacowo – Parkowy w Leźnie jest miejscem dla osób szukających czegoś wyjątkowego. Ludzi, którzy cenią każdą sekundę życia i pragną, aby te ważne chwile miały miejsce w wyjątkowym otoczeniu. Chcących połączyć: dobry styl z pięknem otoczenia, odpoczynek z aktywnością, wyciszenie z wyjątkowością.


Słowa Kluczowe: Noclegi Gdańsk, Obiekty Konferencyjne, Ośrodki Konferencyjne, Obiekty Szkoleniowe, Ośrodki Szkoleniowe, Hotele, Sale Biznesowe,  Sale Konferencyjne Gdańsk