Noclegi Kościelisko – Luksusowe pokoje w Kościelisku

Noclegi Kościelisko to baza komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych obejmująca hotele, apartamenty, wille, domki wolno-stojące itp. Miasto to umiejscowione jest w Rowie Kościeliskim, na północnych stokach Pogórza Gubałowskiego. Kościelisko nieoficjalnie nazywane jest “Sercem Podhala”. Bliskość Tatr i Zakopanego sprawia, że Kościelisko to idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w miłej i zacisznej atmosferze. Jednocześnie w chwilach znudzenia zawsze można skorzystać z pobliskich atrakcji. Kościelisko dysponuje takimi urokliwymi  miejscami jak: Dolina Chochołowska, czy Dolina Kościeliska. Prezentowane luksusowe pokoje znajdują się w renomowanych kurortach turystycznych, gdzie gościnna i fachowa obsługa sprosta wszelkim oczekiwaniom.

“Michałówka” Pokoje i Apartamenty

“Michałówka” Pokoje i Apartamenty

Michałówka I, II i III to kompleks trzech komfortowych obiektów przystosowanych do obsługi klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz imprez integracyjnych czy konferencji firmowych. Ośrodek zapewnia warunki do odpoczynku dla osób szukających wygodnych pokoi o wysokim standardzie.

od 80 zł
Luksusowa willa “Cicha Woda” w Zakopanem

Luksusowa willa “Cicha Woda” w Zakopanem

Nowoczesna willa “Cicha Woda” położona na słonecznym stoku z pięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Usytuowana na granicy Zakopanego z Kościeliskiem z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu lasów, a jednocześnie w pobliżu wyciągów narciarskich na Szymoszkowej.

od 40 zł