Hotel Manor House SPA **** – Pałac Odrowążów *****

Tu historia łączy się z luksusem, tu goście poczują nowy wymiar SPA, tu każdy odkryje urodę życia.

Kompleks hotelowy Manor House SPA znajdujący się w Chlewiskach koło Szydłowca w woj. mazowieckim jest jedną z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, a której historia sięga XII w.

To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w 59 indywidualnie zaprojektowanych pokojach znajdujących się w historycznych budynkach i w nowych stylizowanych obiektach, otoczonych 10ha zabytkowym parkiem ze stawami i licznymi pomnikami przyrody, łączących tradycję z luksusem: w XV w. Pałacu Odrowążów, XIX w. Stajni Platera oraz Termach Zamkowych. Kompleks hotelowy posiada również własną stajnie koni z krytą ujeżdżalnią.

Hotel nie przyjmuje dzieci poniżej 12 lat. Manor House SPA jest hotelem przyjaznym dorosłym.

Manor House proponuje swoim Gościom atrakcyjną ofertę opartą na filozofii życia w harmonii z samym sobą i otoczeniem. Składają się na nie:

- Unikalna na skalę Europy Witalna Wioska SPA w skład której wchodzi 9 chat SPA z saunami, beczkami i innymi procedurami wodnymi, gdzie Goście mogą zażywać relaksu pod gołym niebem.

- Wyjątkowy kompleks Łaźni Rzymskich z bezchlorowym Basenem – w basenie zastosowano innowacyjną metodę uzdatniania wody opartą na ożywionej wodzie Grandera. Kąpiel w takiej wodzie nie wywołuje alergii, chroni i pielęgnuje skórę.

- Jedyne w Polsce pokoje Ofuro SPA z własnym programem odnowy.

- Gabinety Bioodnowy oferują szeroki wachlarz zabiegów m.in. terapii energetycznych oraz pakietów zabiegowych połączonych z pobytami.

- Ogród medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną  i Piramidą Horusa.

Dodatkowo Goście skorzystać mogą z wielu innych atrakcji m.in. rowerów, sali fitness, koncertów na Śpiewające Misy i Gongi Tybetańskie itp.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

- 59 pokoi stylowo umeblowanych z dostępem do bezprzewodowego Internetu,

- 10 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych,

- Karczmę i Salę Biesiadną z kominkami, w której serwuje się dania kuchni polskiej i wegańskiej.

- stajnie koni z krytą ujeżdżalnią,

Konferencje

Położenie obiektu w oddali od wielkomiejskiego zgiełku sprzyja organizacji konferencji, bankietów, spotkań biznesowych i szkoleń w 10ciu profesjonalnych, wielofunkcyjnych, klimatyzowanych salach o powierzchni od 30 do 280 m2. Stylowo urządzone sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny. W salach, pokojach oraz na terenie parku dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy.

Miodopicie, wieczór azjatycki, wieczór rzymski, golf wodny, koncerty na gongi, firewalking, loty balonem to tylko niektóre z propozycji na uatrakcyjnienie spotkania biznesowego.

W urokliwej restauracji, w Sali Biesiadnej z antresolą i kominkami, serwuje się dania kuchni polskiej i kuchni wellness. Dziedzińce, tarasy, park z ogrodowymi pawilonami, zadaszone patio z grillem, miejsca na ogniska sprzyjają plenerowej gastronomii.


DOJAZD

Z Warszawy jedzie się trasą E-77 w kierunku Krakowa, mija Radom i po 30 km w miejscowości Szydłowiec skręca się w lewo i stąd już tylko 10 km do Chlewisk.

Z Łodzi samochodem drogą NR 44 przez Piotrków Trybunalski, Opoczno do Przysuchy gdzie należy skręcić w prawo na drogę 727 i stąd jest 20 km do Chlewisk.

Z Kielc trasą E-77 w kierunku Radomia, a w Szydłowcu skręcić w lewo na drogę 727 i na 10 km są Chlewiska.

Lista Artykułów