Wypoczynek w Duchu Slow Life Na Końcu Świata!

Z dala od turystycznego zgiełku – jak w bajce – za wzgórzami i lasami, nad leśnym jeziorkiem na najbardziej wymagających Gości czeka Glendoria!

Zapraszamy Was  do  innego świata,  gdzie czas płynie odmiennym rytmem, bardziej w zgodzie z ruchem chmur, niż wskazówek zegarka. Tutaj macie szansę  zwolnić, uciec na chwilę  od codzienności i ponownie naładować baterie – gwarantujemy prawdziwy slow life na końcu świata!

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 5 niepowtarzalnych apartamentów. Wszystkie są bardzo duże, elegancko i oryginalnie urządzone, mają kominek lub piec z widokiem na ogień. W każdym jest komfortowa łazienka i weranda z fantastycznym widokiem.

Apartamenty zostały tak zaprojektowane, żeby zapewnić Gościom maksimum wygody i prywatności.

Dla osób szczególnie lubiących przygody i bliski kontakt z naturą przygotowaliśmy coś wyjątkowego – pierwszy w Polsce Glamping, czyli biwak zapewniający wygody na poziomie dobrego hotelu. Goście, którzy wybiorą to miejsce trafią do ogromnych pokoi namiotowych urządzonych w stylu luksusowego, afrykańskiego safari. W każdym pokoju namiotowym są: 30 metrowy salon z sypialnią, kolonialne lub ręcznie robione meble, wygodna łazienka, weranda z hamakami i opalana drewnem koza. Do tego lodówka i pełna instalacja elektryczna.

Wszystkich zapraszamy do mazurskiej stodoły, którą przerobiliśmy na niezwykle klimatyczny country club z  restauracją, barem, biblioteką i salą kinową.

W gorące dni nasi Goście mogą odpoczywać na basenie z fantastycznym widokiem lub na prywatnej plaży nad leśnym jeziorkiem.

Na smakoszy, modnie dziś zwanych food’isami, czeka doskonałe jedzenie, oczywiście w wersji slow. U nas oznacza to nie tylko zdrowe i smaczne produkty, ale też pewnego rodzaju filozofię jedzenia. Dobry posiłek wymaga odpowiedniej oprawy i czasu. W zamian otrzymujemy zmysłową przyjemność i radość, jaką daje chwila celebracji przy stole  podczas smakowania dobrego jedzenia.

Zapraszamy również do SPA, które – od podstaw zaprojektowane w oparciu o proekologiczne rozwiązania – wyrasta wprost z otaczającej nas natury i ściśle się z nią wiąże. Staraliśmy się osiągnąć harmonię między światem człowieka, a mazurską przyrodą. Zabiegi, rytuały oraz masaże oparte są wyłącznie o naturalne substancje i kosmetyki skomponowane tak, by przywrócić naszym Gościom wewnętrzną równowagę i pogodę ducha.

Dla zwolenników aktywnego wypoczynku proponujemy naukę nurkowania, rowery i kajaki.

Maksymalna ilość Gości jaką możemy przyjąć to 30 osób.