Konferencje Beskidy – Obiekty i Sale Konferencyjne w Beskidach

Beskidy są jednym z najpiękniejszych górskich pasm w Polsce, dlatego warto rozważyć wynajęcie sal konferencyjnych w jednym z luksusowych hoteli w Beskidach. Organizacja spotkania firmowego, wynajem sali biznesowej, czy też zaplanowanie skutecznej konferencji i szkolenia w Beskidach nie stanowi już problemu. Poszczególne centra konferencyjne gwarantują wysoką jakość obsługi oraz możliwość zaplanowania dodatkowych atrakcji uczestnikom eventów. Zachęcamy do skorzystania z oferty i organizacji wysokiej jakości konferencji w Beskidach. Ośrodki szkoleniowe zaprezentowane na VipTurystyka.pl to gwarancja sukcesu w organizacji każdej imprezy firmowej.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo usytuowane u stóp Klimczoka na wysokości 600 m.n.p.m, oferuje Gościom widok na pasmo Beskidu Śląskiego wraz z jego najwyższym szczytem – Skrzyczne.

Hotel BELWEDER*****

Hotel BELWEDER*****

Hotel Belweder to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa**** to miejsce w którym styl spotyka się z pasją. Komfortowe sale konferencyjną zapraszają do organizacji skutecznego szkolenia, eventu. Hotel oferuje także organizację przyjęcia weselnego oraz pozostałych imprez rodzinnych.

od 320
Park Hotel Łysoń****

Park Hotel Łysoń****

ParkHotel Łysoń to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Inwałd, zaledwie 5km od centrum WADOWIC, tuż przy głównej trasie Kraków – Wadowice – Bielsko-Biała. ParkHotel Łysoń oddaje do użytku swych Gości 41 pokoi oraz dwa luksusowe apartamenty.