Hotel***Silvia

Hotel oferuje

-29 pokoi (w tym 2 apartamenty i 2 studia)
- Sala bankietowa dla 140 osób
- Łącza internetowe w każdym pokoju
- Restaurację (na 120 osób)
- Kiosk
- Salę konferencyjną (na 16 osób)
- Parking dozorowany

Wesela i przyjęcia

Dzień Ślubu to dzień, który zapada w pamięci Młodej Pary na całe życie dlatego organizując przyjęcie weselne w Hotelu Silvia mogą Państwo być pewni, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Nasze długoletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć w połączeniu z malowniczym otoczeniem hotelu gwarantuje udaną zabawę do białego rana.
Hotel Silvia w Sośnicowicach dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami. Każda z sal posiada zadaszony taras gdzie goście weselni w otoczeniu zieleni i kwiatów mogą odetchnąć i zregenerować siły do dalszych szaleństw na parkiecie.

Ponieważ każda uroczystość jest traktowana przez nas indywidualnie i ze szczególną troską menu
na przyjęcia jest zawsze dostosowane do potrzeb i preferencji naszych gości.

Spotkania biznesowe

Hotel Silvia w Sośnicowicach oferuje trzy sale konferencyjne:

  1. Sala konferencyjna duża- klimatyzowana, z wyjściem na zadaszony taras, mieszcząca maksymalnie 120 osób. Wyposażenie sali: klimatyzacja ,internet wifi,nagłośnienie, flipchart , DVD,telewizor,rzutnik multimedialny (płatny dodatkowo)Cena wynajmu sali 1 godz.- 100 PL
  2. Sala konferencyjna mała – kameralna sala idealna do organizowania niewielkich spotkań
    do 18 osób. Wyposażenie sali: stałe łącze internetowe, flipchart ,rzutnik folii ,DVD,telewizor,rzutnik multimedialny (płatny dodatkowo)
    Cena wynajmu sali 1 godz.- 50 PLN
  3. Sala konferencyjna mała II – kameralna zaciemniona sala, idealna do organizacji niewielkich spotkań do 30 osób.Wyposażenie sali:flipchart ,DVD,telewizor,rzutnik multimedialny (płatny dodatkowo)
    Cena wynajmu sali 1 godz.- 100 PLN