Hotele Śląskie – Luksusowe i Ekskluzywne Hotele na Śląsku

Hotele Śląskie stanowią bazę luksusowych i ekskluzywnych hoteli zlokalizowanych na terenie województwa Śląskiego. Hotele na Śląsku odznaczają się niezwykłą dbałością o klienta, wysokim standardem obsługi i stylowo urządzonym wnętrzem. Większość obiektów wyposażona jest także w przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne. Tym sposobem hotel Śląsk to perfekcyjne miejsce zarówno na rodzinne wypady, jak i podróże służbowe. Śląsk jest miejscem obfitującym w różnorodne atrakcje turystyczne, do których zaliczamy m.in. Jasną Górę, zabytkową kopalnię rud srebronośnych w Górach Tarnowskich, kolej gondolową na Szyndzielnię w Bielsko-Białej, Browar „Żywiec”, Muzeum Chleba w Radzionkowie i Zameczek Myśliwski w Promnicach. Hotel Śląsk to idealne rozwiązanie dla osób wymagających, pragnących czegoś więcej niż powszechnie uznawane standardy.

Powrót do: Noclegi Śląskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Śląskie, Apartamenty Śląskie, SPA Śląskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel BELWEDER*****

Hotel BELWEDER*****

Hotel Belweder to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.

Hotel Natura Residence**** Business&SPA

Hotel Natura Residence**** Business&SPA

Hotel Natura Residence łączy w sobie styl, nowoczesność, luksus, to idealne miejsce na wypoczynek oraz spotkania biznesowe. Subtelny urok dyskretnej elegancji stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji, a lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, otoczonej lasem, nad samym brzegiem malowniczego jeziorka dodaje jeszcze więcej uroku.

Hotel**** Palac Czarny Las

Hotel**** Palac Czarny Las

Do dyspozycji gości oddajemy 54 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje w części pałacowej urządzone są zabytkowymi meblami odrestaurowanymi przez najlepszych rzemieślników i artystów, a każdy z nich zaprojektowany został indywidualnie.

Hotel***Meta

Hotel***Meta

Hotel META znajduje się na południu Polski w przepięknie położonej miejscowości Szczyrk – perełce powiatu bielskiego, która jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych w kraju zarówno latem jak i zimą.

Hotel***Silvia

Hotel***Silvia

Hotel Silvia znajduje się na granicy miast Gliwic i Sośnicowic, na terenie Otuliny Cysterskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 500 m od zjazdu z autostrady A4.

Park Hotel Vienna****

Park Hotel Vienna****

Park Hotel Vienna – Hotel Czterogwiazdkowy – Bielsko-Biała

Patria Hotel***

Patria Hotel***

Trzy gwiazdkowy Hotel w Wiśle. Otwarty pod koniec 2008 roku. Posiada 42 pokoje dla 96 osób oraz 3 sale klimatyzowane konferencyjne. Do dyspozycji gości Restauracja “Cesarska”. Hotel zajmuje się organizacją wszelkiego typu imprez.

Sonex Hotel***

Sonex Hotel***

Hotel Sonex rozpoczął swa działalność w 2001 r., z założenia miał być niewielkim hotelem z miłą, domową atmosferą. Zarówno wyposażenie jak i starannie dobrany personel zapewniają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.