Hotele Podlaskie – Luksusowe i Ekskluzywne Hotele na Podlasiu

Hotele Podlaskie to podstrona Noclegi Podlaskie do której zaliczają się najbardziej prestiżowe hotele województwa podlaskiego. Szyk, elegancja, komfort i wysokie standardy – te określenia przychodzą na myśl kiedy mówimy o podlaskich obiektach. Hotele na Podlasiu odznaczają się niezwykle gustownymi wnętrzami i pomocną obsługą. Niemal wszystkie podlaskie ośrodki wypoczynkowe znajdujące się w bazie VipTurystyki są wyposażone w komfortowe sale konferencyjne. Do dyspozycji gości oddawany jest najnowocześniejszy sprzęt technologiczny (ekrany, tablice flip chart, rzutniki pisma, projektory multimedialne, mikrofony itd.). Hotel Podlasie to wspaniałe miejsce na rodzinne podróże, wypady w gronie znajomych, czy chociażby wyjazdy służbowe. Hotele Podlaskie – lista najbardziej ekskluzywnych i luksusowych hoteli województwa podlaskiego, tylko na VipTurystyka.pl

Powrót do: Noclegi Podlaskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Podlaskie, Apartamenty Podlaskie, SPA Podlaskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Alumnat Hotel i Restauracja

Alumnat Hotel i Restauracja

Alumnat – po prostu ekskluzywny hotel na Podlasiu. W Alumnacie znajdują się: sala konferencyjna na ok. 100 osób, mała sala spotkań na 20 miejsc, restauracja, pokoje hotelowe (16 pokoi dwu- lub trzy osobowych), apartament z sala kominkową. Serdecznie zapraszamy do Tykocina.

Centrum Konferencyjne TITANIC

Centrum Konferencyjne TITANIC

Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, szkoleń, prezentacji, wystaw, imprez towarzyskich, a także wesel i jubileuszy. Oferowane warunki z pewnością sprostają nawet największym Państwa oczekiwaniom. Nasz obiekt to także gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Posiadamy restaurację znaną ze znakomitej i wykwintnej kuchni.

Hotel LEŚNIK

Hotel LEŚNIK

Nad malowniczym i krystalicznie czystym Jeziorem Białym, w otoczeniu sosnowego lasu Puszczy Augustowskiej położony jest hotel LEŚNIK.
Z dala od zgiełku i tempa życia codziennego, na łonie nieskażonej natury miłośnicy ciszy i spokoju mogą połowić ryby lub poleniuchować na pobliskiej słonecznej plaży.

Hotel ZBYSZKO** w Goniądzu

Hotel ZBYSZKO** w Goniądzu

Hotel “Zbyszko”** w Goniądzu położony jest na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego, przy trasie Ełk-Białystok, nad rzeką Biebrzą (48 km od Białegostoku). Tylko 5 minut spaceru dzieli nas od malowniczego centrum Goniądza oraz przystani wodnych nad Biebrzą. To wprost wymarzone miejsce na niczym nie zmącony odpoczynek w Zielonych Płucach Polski.

od 110 zł
Hotel Zbyszko*** w Nowogrodzie

Hotel Zbyszko*** w Nowogrodzie

Zbyszko w Nowogrodzie jest położony na skraju Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Narew, w sąsiedztwie największego w Polsce Skansenu Kurpiowskiego. Hotel ten zapewnia ekskluzywny nocleg na Podlasiu. Wizyta w naszych gościnnych progach jest zawsze doskonałą okazją do odpoczynku w otoczeniu dziewiczej przyrody i nabraniu sił do dalszej pracy.

od 130 zł
Hotel Żubrówka **** Białowieża

Hotel Żubrówka **** Białowieża

Luksusowy Hotel Żubrówka zlokalizowany jest u progu Białowieskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku głównych traktów. Jest to miejsce idealne na organizację konferencji, sympozjów oraz imprez integracyjnych.