Hotele Łódzkie – Luksusowe i Ekskluzywne Hotele

Jesteś zainteresowany znalezieniem prestiżowego hotelu na terenie województwa łódzkiego? Niniejsza wyszukiwarka przedstawia tylko najbardziej luksusowe i ekskluzywne hotele położone w granicach województwa łódzkiego. Sprawdź oferty poszczególnych obiektów turystycznych, zarezerwuj nocleg, sale konferencyjną, zaplanuj owocne spotkanie biznesowe. Hotele Łódzkie – wykaz najlepszych hoteli z województwa.

Powrót do: Noclegi Łódzkie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Łódzkie, Apartamenty Łódzkie, SPA Łódzkie

Centrum Molo

Centrum Molo

Ośrodek Rekreacyjno Konferencyjny Molo jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, relaksu i dobrej zabawy oraz regeneracji sił. Ekskluzywny nocleg w Polsce Centralnej, wyjątkowe sale konferencyjne oraz znakomita kuchnia stają się wizytówką ośrodka Molo. Szukasz wyjątkowego obiektu – ekskluzywny wypoczynek w ośrodku Molo spełni Twoje wymagania.

Columna Medica

Columna Medica

COLUMNA MEDICA to nie tylko komfortowa klinika rehabilitacyjna, ale również idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o zwolnieniu tempa, relaksie i wzmocnieniu naturalnych sił witalnych. Nasza klinika oferuje usługi medyczne w standardzie Premium w zakresie rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej chorób układu ruchu.

Hotel Focus Łódź

Hotel Focus Łódź

Hotel Focus Łódź położony jest w pobliżu najważniejszych traktów komunikacyjnych, tylko 900 metrów od ulicy Piotrkowskiej i stacji kolejowej Łódź Kaliska. Hotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie hali Atlas Arena. Doskonała lokalizacja pozwoli Państwu na łatwy dojazd i szybkie dotarcie do Centrum, jak również pobliskiego parku.

Hotel Reymont***

Hotel Reymont***

Hotel Reymont położony jest w centrum miasta. Stylowy obiekt oferuje pobyt w komfortowych warunkach oraz pełną obsługę konferencyjną i gastronomiczną. Dla Gości przygotowano 125 miejsc noclegowych w 73 pokojach 1-, 2- osobowych, apartamentach oraz w pokojach typu studio.