Hotele Kujawsko-Pomorskie – Luksusowe i Ekskluzywne Hotele

Prezentujemy luksusowe i ekskluzywne hotele zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim. Z nami szybko znajdą Państwo nowocześnie wyposażony i prestiżowy hotel oferujący komfortowe pokoje. Region Kujawsko-pomorski charakteryzuje się licznymi rezerwatami przyrody, m.in. Nadgoplańskim Parkiem Tysiąclecia, Rezerwatem przyrody Dolina Rzeki Brdy. Organizując konferencję, imprezę integracyjną czy szkolenie, będą mogli Państwo jednocześnie w trakcie pobytu korzystać z licznych atrakcji tego bogatego przyrodniczo województwa. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawdzoną lista obiektów noclegowych w tym niezwykłym regionie Polski. Tylko na naszym portalu sprawdzone i aktualne oferty.

Powrót do: Noclegi Kujawsko-Pomorskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Kujawsko-Pomorskie, Apartamenty Kujawsko-Pomorskie, SPA Kujawsko-Pomorskie

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

“Dowhań” Hotel – Restauracja

“Dowhań” Hotel – Restauracja

Nasz hotel dla podróżnego stanowi bardzo dobrą bazę miejscowego pobytu na turystyczne podboje Borów Tucholskich, Doliny Dolnej Wisły oraz szlaku Zamków Krzyżackich. Służy również jako przystanek w podróży.

Głęboczek – Vine Resort& Spa****

Głęboczek – Vine Resort& Spa****

Głęboczek – Vine Resort& Spa jest ekskluzywnym obiektem Spa zlokalizowanych na Pojezierzu Brodnikim. Położony w sercu Pojezierza Brodnickiego hotel otaczają prawdziwe skarby kultury. Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym w Polsce hotelem spa oferującym pielęgnację ciała opartą na winoterapii.

Hotel Austeria Conference & Spa ***

Hotel Austeria Conference & Spa ***

Hotel Austeria Conference & Spa znajduje się w ekskluzywnym miejscu w Ciechocinku, największego i najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska.

Hotel Focus Bydgoszcz

Hotel Focus Bydgoszcz

Hotel Focus Bydgoszcz położony jest w centrum miasta, tylko 4 km od Starego Rynku, naprzeciwko stadionu sportowego Zawisza i blisko drogi wylotowej prowadzącej na Gdańsk. Atrakcyjna lokalizacja umożliwi Państwu łatwy i szybki dostęp zarówno do centrum Bydgoszczy jak i terenów rekreacyjno – sportowych w Myślęcinku.

HOTEL MED.&SPA VILLA PARK****

HOTEL MED.&SPA VILLA PARK****

Położony w Parku Zdrojowym hotel Villa Park, nawiązuje do najlepszych tradycji uzdrowiska, a nowoczesne Med. & SPA proponuje holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka.

Portofino *** Hotel, Restauracja i Centrum Konferencyjne

Portofino *** Hotel, Restauracja i Centrum Konferencyjne

Naszą ambicją było stworzenie obiektu dla osób potrafiących cenić czas i poświęcać go jedynie wyjątkowym miejscom. Jesteśmy przygotowani do przyjmowania Gości o wymaganiach biznesowych jednakże wierzymy, że pasja z jaką tworzyliśmy Portofino zapewni by każdy Gość czuł się w jak w miejscu do którego zawsze zechce wracać.