Hotele Czterogwiazdkowe

Hotele czterogwiazdkowe powinny posiadać odpowiednio wyposażone centrum biznesowe, właściwą ilość sal konferencyjno-szkoleniowych, dwie restauracje, klub nocny, bar, centrum odnowy oraz siłownie. W pokojach powinien być dostępny internet, wymagane jest by okna był dźwiękoszczelne, a pokoje wyciszone. Cechą charakterystyczną tych hoteli są wysokie jakości usług. Wyszukaj luksusowe hotele czterogwiazdkowe w Polsce!

<< Powrót: Hotele SPA

Sprawdź: Hotele Trzygwiazdkowe

Strona 2 z 2 Pierwsza « 12

Hotel Royal ****

Hotel Royal ****

Royal Hotel**** to miejsce wyjątkowe – przede wszystkim ze względu na historyczny charakter terenu, na którym jest położony. Twierdza Modlin to obiekt o statusie zabytku, zaliczany do najsłynniejszych konstrukcji militarnych na terenie Polski i jedna z największych budowli tego typu w Europie. Hotel oferuje luksusowe pokoje urządzone w stylu klasycznym, organizuje spotkania biznesowe, oferuje transport na lotnisko.

Hotel SPA Faltom****

Hotel SPA Faltom****

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Faltom położony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska, Gdyni, Sopotu a także Półwyspu Helskiego. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa na 800 osób, Klub Malucha.

Hotel Żubrówka **** Białowieża

Hotel Żubrówka **** Białowieża

Luksusowy Hotel Żubrówka zlokalizowany jest u progu Białowieskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku głównych traktów. Jest to miejsce idealne na organizację konferencji, sympozjów oraz imprez integracyjnych.

Hotel**** Palac Czarny Las

Hotel**** Palac Czarny Las

Do dyspozycji gości oddajemy 54 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje w części pałacowej urządzone są zabytkowymi meblami odrestaurowanymi przez najlepszych rzemieślników i artystów, a każdy z nich zaprojektowany został indywidualnie.

Kinga Hotel Wellness

Kinga Hotel Wellness

KINGA HOTEL WELLNESS****- luksusowy czterogwiazdkowy hotel w górach, oferujący autentyczne zabiegi Ayurvedy, terapię Panchakarmy, wyśmienitą kuchnię polską, regionalną, indyjską, wegetariańską i ayurvedyjską oraz pyszne wyroby cukiernicze.
Zapraszamy!

PARK HOTEL SPA**** BUCZYŃSKI

PARK HOTEL SPA**** BUCZYŃSKI

Komfortowy Park Hotel SPA****Buczyński prowadzony przez rodzinę Buczyńskich, jest jednym z najładniejszych obiektów w Świeradowie Zdroju. Oprócz usług hotelowych oferuje pełną gamę zabiegów terapeutycznych we własnym centrum rehabilitacji.

Ruben Hotel****

Ruben Hotel****

Ruben Hotel**** – to klimatyzowany, biznesowy Hotel położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. Naszym Gościom oferujemy 62 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit.

od 290 zł

Strona 2 z 2 Pierwsza « 12